„Deadpool“ oficialiai prisijungė prie „Marvel“ kino visatos labiausiai jam tinkamu būdu

Nuo tada, kai kino studija „Disney“ galutinai įsigijo kino studiją „20th Century Fox“, gerbėjai nekantriai laukė, kas nutiks aktoriui Ryanui Reynoldsui bei jo vaidinamam personažui Deadpool. „Disney“ viešai pasisakė už šios filmų serijos tęsimą, tačiau niekas nežinojo, kaip „N-16“ personažas galėtų atrodyti „Marvel“ šeimoje.

Bet dabar, tai tarsi jau įvyko – Deadpool naujame vaizdo klipe pasirodė kartu su kitu „Marvel“ kino visatos personažu. Šiame klipe Deadpool sėdi ant sofos greta filmo „Toras. Pasaulių pabaiga“ (angl. „Thor: Ragnarok“) personažo Korgo ir aptarinėja naujausio R. Reynoldso filmo „Laisvasis Gajus“ (angl. „Free Guy“) anonsą.

Tačiau reikia pabrėžti, kad šis vaizdo klipas yra linksmas. Šie du veikėjai tarsi kuria klasika tapusį „Youtube“ turinį – reaguoja į kitą vaizdo klipą, t.y. veiksmo komedijos „Laisvasis Gajus“ anonsą. Deadpool personažas, kokį mes jį ir prisimename filmuose, yra kandus ir sarkastiškas. Tuo tarpu Korgas sunkiai supranta Deadpool juokelius, bet vis tiek atlieka savo darbą.

Šis vaizdo klipas yra viskas, ko galima tikėtis iš Deadpool pasirodymo „Marvel“ kino visatoje. Jis pasako daugybę juokelių, net nebijo pasišaipyti iš kino studijos „Disney“, tarsi komedija „Laisvasis Gajus“ bendradarbiautų su keistu prekės ženklu. Pabaigoje jis taip pat pašiepia save, o tai galėtų reikšti, kad komedija „Laisvasis Gajus“ yra priežastis, kodėl mes dar nesulaukėme trečiojo „Deadpool“ filmo.

Kaip pažymima pačiame vaizdo klipe, Korgo įtraukimas čia nebuvo atsitiktinis sprendimas vien tik komedijos tikslais. Aktorius Taika Waititi, kuris įgarsina Korgo personažą, atlieka piktadario vaidmenį komedijoje „Laisvasis Gajus“, ir akivaizdu, kad kažkas kino studijoje „Disney“ pamatė šį ryšį, todėl ir kilo idėja viską apjungti tuo pačiu metu pareklamuojant naujausią R. Reynoldso filmą. Faktas yra tas, kad tik „Disney“ sugebėtų sujungti kažką tokiu išradingu būdu.

Žinoma, šis vaizdo klipas neatskleidžia daugiau detalių apie „Marvel“ šeimos ateitį, tačiau jis suteikia abejų serijų gerbėjams gana gerą idėją, kaip iš tikrųjų Deadpool gali atrodyti „Marvel“ kino visatoje. Yra net keletas vietų, kur Deadpool įprastai nešvanki kalba sušvelninama ir tai leidžia įsivaizduoti, kad jei Deadpool iš tiesų susitiktų Korgą filme, jų bendravimas būtų panašus. Žinoma, yra norinčių, kad Korgas pasirodytų filme „Deadpool 3“ ir net taptų naujuoju Deadpool komandos nariu.

Kol „Marvel“ kino visatos ir „Deadpool“ gerbėjai laukia šių serijų būsimų filmų, saugu spėti, jog šis klipas paskatins apsilankyti naujoje R. Reynoldso komedijoje „Laisvasis Gajus“, Lietuvos kinuose nuo rugpjūčio 13 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles