Christina Applegate neteko žado pamačiusi pusnuogį Chrisą Hemsworthą „Kvaišų atostogos“ filmavimo aikštelėje

Dievą Torą „Keršytojų“ filmuose įkūnijęs Australijos aktorius Chrisas Hemsworthas turi išties puikų humoro jausmą, kurį jis pademonstravo naujojoje komedijoje „Kvaišų atostogos“ (angl. „Vacation“). Šiame filme žinomas vyras nepasididžiavo atlikti išties juokingą sterotipinio gražuolio-raumenų kalno vaidmenį. Juostoje taip pat nusifilmavusi aktorė Christina Applegate komentuodama kolegos rolę neslėpė, kad kai Ch.Hemsworthas pasirodė pusnuogis, ji neteko žado. Išsižioję vyrą stebėjo ir kiti filmavimo komandos nariai.

Vienoje pikantiškų komedijos „Kvaišų atostogos“ scenų, kuri vyksta miegamajame, 32-ejų aktorius vilki tik trumpikėmis. Šios ne tik leidžia pasigrožėti it nulieta Ch.Hemswortho figūra, bet ir nesubtiliai akcentuoja gigantišką jo pasididžiavimą. Filmo kūrėjai ir pats aktorius žiniasklaidai patvirtino naudoję dirbtinį penį, tačiau šis faktas nepakeitė keistokos atmosferos filmavimų metu.

43-ejų Ch.Applegate, kuri filme įkūnijo Debę Grizvold, teigė apie Ch.Hemsworthą iki filmavimų žinojusi nedaug. „Žinojau, kad jis yra vaidinęs Torą, bet tik tiek. Tačiau jau po pirmųjų dienų dirbant drauge supratau, kad Chrisas – išties juokingas vyrukas, puikiai įvaldęs skirtingus akcentus ir visiškai atsidavęs rolei. Man paliko įspūdį faktas, jog jis vienas tų, kurie puikiai atlieka savo darbą ir sugeba mane prajuokinti“, – kalbėjo ji.

Aktorė teigė, kad Ch.Hemswortho trumpikių scena tapo kone didžiausia „Kvaišų atostogų“ filmavimų vinimi. „Visuomet mėginu išsisukti iš nepatogios situacijos juokaudama. Tačiau kai užlipome laiptais ir pamatėme kambaryje filmuotis pasiruošusį Chrisą, kurį laiką nė vienas negalėjome ištarti nė žodžio. Tačiau tai nebuvo gašlus spoksojimas, tiesiog buvome iki širdies gelmių sužavėti, kokių puikių rezultatų galima pasiekti treniruojantis, o jo pilvas tiesiog priminė skulptūrą. Mes tiesiog visi žiūrėjome ir grožėjomės“, – prisiminimais dalijosi Ch.Applegate.

Lietuvos publika jau gali įvertinti tiek jos, tiek Ch.Hemswortho vaidmenis komedijoje „Kvaišų atostogos“. Filme Grizvoldų šeimos laukia aibė nuotykių, vandens pramogos Didžiojo kanjono nacionaliniame parke, maudynės nuotekų „tvenkinyje“, serialo „Kobra 11“ vyrukų verti nuotykiai greitkelyje ir dar tuzinas juokingų konfliktų.

Filmo „Kvaišų atostogos“ anonsas:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles