Buvęs „Versace“ modelis ir „Iksmenų“ žvaigždė James Marsden nusitaikė į moterų širdis

Vieni gražuolį James Marsden prisimena kaip „Versace“ modelį, kiti jį kur kas geriau žino iš vaidmenų „Iksmenų“ serijos filmuose. Kad ir kaip ten bebūtų, dabar šis tobulo grožio vyras tapo aistringu romantiku ir sukūręs puikų vaidmenį naujoje romantinėje dramoje „Geriausia, ką turiu“ (angl. „Best of me“) nusitaikė į moterų širdis.

Jau šį penktadienį, gruodžio 12 dieną, Lietuvos kino teatruose pradedamas rodyti filmas „Geriausia, ką turiu“ pastatytas pagal to paties pavadinimo bestseleriu tapusį romantinių istorijų meistro Nicholo Sparkso romaną. Filme James Marsden vaidina Dosoną, kuris po 20 nesimatymo metų sutinka buvusią mylimąją – mokyklos laikų simpatiją Amandą. Tiesa, dabar ji turi sutuoktinį, su kuriuo nesijaučia labai laiminga, ir bemaž suaugusį sūnų, kuris ketina studijuoti koledže. Tačiau juk pirmoji meilė niekada nemiršta, tiesa?

„Tai jau antra N. Sparkso romano ekranizacija, kurioje vaidinu. Turiu pripažinti, kad sukūręs vaidmenį filme „Geriausia, ką turiu“ tapau tikru šio rašytojo gerbėju. Dosono vaidmuo padėjo įsijausti į nesavanaudiškos meilės kankinamo vyro amplua ir suprasti, kad tikrų jausmų chemija yra stipresnė už laiką“, – užsienio žiniasklaidai anksčiau yra sakęs J.Marsdenas.

Lygiai prieš dešimt metų šis aktorius debiutavo kitoje romantinėje dramoje „Užrašų knygelė“ („The Notebook“). Ji taip pat pastatyta pagal to paties pavadinimo didelio pasisekimo sulaukusį N. Sparkso romaną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles