11 veiklų, privalomų nuveikti pirmajame „Comic Con Baltics“

11 veiklų, privalomų nuveikti pirmajame „Comic Con Baltics“

Jau gruodžio 2-3 dienomis Vilniuje vyks pirmasis populiariosios kultūros renginys „Comic Con Baltics“. Visiems renginio dalyviams veiklų bus tikrai daug, tad visai natūralu, jog sunku susigaudyti, nuo ko pradėti. „Comic Con Baltics“ komanda sudarė 11 veiklų sąrašą, kuris turėtų palengvinti pasirinkimą ir leisti lengviau gaudytis veiklų gausoje.

1.Aktoriai. Renginyje pasirodys aktoriai iš „Sostų karų“, „Policijos akademijos“, „Hario Poterio“ filmų serijos, „Deadpool“ ir kitų projektų. Nepraleiskite progos susitikti su jais diskusijose visą savaitgalį, o kartu ir įsiamžinti ar gauti jų autografą! Kuo arčiau prieisite, tuo daugiau turėsite galimybių pabendrauti su žmonėmis, matytais televizijos ar kino ekranuose. Visus užsienio svečius kalbins Andrius Tapinas, Justinas Jankevičius, Vaidas Baumila ir kiti žinomi Lietuvos veidai.

2.Būsimų lietuviškų filmų pristatymai. Lietuviški filmai nėra tokia naujiena, bet kada gauname progą pamatyti tai, ko kiti nematys? Arba pamatys gerokai vėliau? Taip tikrai būna retai. „Comic Con Baltics“ suteikia galimybę iš arti pamatyti visą Lietuvos kino virtuvę, pabendraujant su aktoriais, režisieriais, prodiuseriais ir pamatant įvairių filmų pristatymus ar niekur nematytus kadrus. Svarbiausia – tai jau bus dideli, kokybiški ir didelio biudžeto lietuviški filmai, apie kuriuos informacijos yra dar mažai, o sužinoti bus galima daug. Tai – „Tarp pilkų debesų“, „Izaokas“, „Pelėdų kalnas“, „Klasės susitikimas. Berniukai sugrįžta!“ ir kitus. Pavadinimai nieko nesako? Ateikite ir sužinokite daugiau!

3.Cosplay konkursas. „Comic Con Baltics“ išdidžiai gali skelbti – tai bus didžiausias Cosplay konkursas Baltijos šalyse. Sulauksime tiek daug dalyvių ir pasirodymų, kiek iki šiol nebuvo jokiame renginyje Baltijos šalyse. Turėsime 151 beprotiškai įspūdingą pasirodymą, o dalyviai atvyksta net iš aštuonių skirtingų valstybių. Galiausiai – sieksime Baltijos šalių rekordo, po vienu stogu bandydami surinkti daugiausia žmonių, persirengusių įvairiais personažais.

4.Fantastiškos nuotraukų erdvės. To Lietuvoje dar tikrai nebuvo ir niekas nematė. „Comic Con Baltics“ rasite tiek vietų kur įsiamžinti, kad prieš atvykstant reikės gerai pratrinti mobiliųjų atmintis ar paruošti atminties korteles. Tikro dydžio „Žvaigždžių karų“ erdvėlaivis, automobilių replikos iš „Betmeno“, „Džeimso Bondo“, „Transformerių“ ir kitų filmų, „Sostų karų“ sostas, trijų metrų aukščio robotai ir dar daugybė kitų, dar nematytų filmų atributų, trauksiančių dėmesį visą savaitgalį.

5.Pramogų erdvė. Jei norisi kokio nors interaktyvumo, jo irgi netruks. Tai speciali žaidimų zona, kurioje bus galima išmėginti naujausius kompiuterinius žaidimus, o kartu ir prisiminti senovinius žaidimus, kuriuos žaisdavome prieš 10 ar net 20 metų. Interaktyvumo įneš ir specialus pagal žaidimą „STALKER“ sukurtas bunkeris, priversiantis ne tik pakrutinti smegenis, bet ir vengti radiacijos zonų ar įvairių monstrų.

6.Laisvalaikis visai šeimai. „Comic Con Baltics“ laukia visų, tad šeimos čia tikrai ras ką veikti. Specialioje zonoje bus įsikūrusi populiarioji Kakė Makė, kuri visą savaitgalį leis laiką su mažaisiais renginio superherojais. Tiek maži, tiek dideli galės žaisti su LEGO ir japoniškais konkstruktoriais, išbandyti įvairiausius modeliukus, o taip pat ir patobulinti savo gimnastinius sugebėjimus didelėje batutų zonoje!

7.Komiksų pasaulis. Manot, komiksai tik vaikams? Tikrai ne! Turėsime svečių iš komiksų pasaulio. Tai – populiarioji Sarah Andersen su savo kūriniais „Sarah‘s Scribbles“, taip pat komiksų menininkas Marco Castiello iš Italijos, piešęs komiksus „DC“, „Dark Horse“, „Halo“ ir kitiems didiesiems vardams, renginyje lankysis ir Lietuvos komiksų autorė Miglė Anušauskaitė ir kt.

8.Prekybos erdvės. Artėjant didžiosioms metų šventėms suteikiame galimybę rasti tokių dovanų, kokių dar neturėjote. Renginyje susirinks išskirtinių produktų prekeiviai iš kelių šalių, todėl rasite dalykų, kurių Lietuvos parduotuvėse tikrai nematėte. Būtent tokie daiktai yra būdingi tik specialiems renginiams. O ką jau kalbėti ir apie unikalius, rankų darbo piešinius ar meno dirbinius, kuriuos pristatys Menininkų alėjoje susirinkę dalyviai.

9.Lietuviško superherojaus pristatymas. To dar nebuvo! Kartu su Lietuvos kariuomene, pristatysime naują lietuvišką superherojų. Tai pamatyti ir su juo pabendrauti galės visi apsilankę renginyje. O kol kas tai – didžiausia paslaptis, bet pamatyti ir sužinoti būtina!

10.RedBull ir pasaulinio lygio kaskadininkas. „Comic Con Baltics“ draugai RedBull pristatys tikrą pasaulinę žvaigždę iš Lietuvos – Arą Gibiežą. Jis – daugkartinis pasaulio kaskadinių važiavimų motociklu čempionas, gebantis atlikti žadą atimančius triukus. Pamatyti jo kvapą gniaužiantį pasirodymą – privaloma.

11.Lietuvos Youtube žvaigždės. Be visų kitų susitikimų, kiekvienas turės galimybę susitikti ir su savo interneto „dievukais“. Didžiosios Lietuvos Youtube žvaigždės bus po vienu stogu dalyvaus diskusijoje ir kvies susitikti gyvam bendravimui!

Nors tai ir bus pagrindinės traukos erdvės, veiklų bus dar daugiau, galėsite net įsiamžinti specialiai sukurtoje filmavimo aikštelėje! Tad nepraleiskite progos sudalyvauti istoriniame populiariosios kultūros renginyje „Comic Con Baltics“ jau gruodžio 2-3 dienomis. Bilietus į renginį platina www.tiketa.lt.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles