Į Lietuvą atvyksta transformeriai

Į Lietuvą atvyksta transformeriai

Kai lygiai prieš 10 metų „Transformeriai“ pirmąkart pasirodė kino ekranuose, tai visiems atrodė tarsi berniukiškų svajonių išsipildymas. Turbūt ne vienas buvo pagalvojęs, o kas nutiktų, jeigu ir mano senas automobilis sugebėtų transformuotis į milžinišką robotą? Gruodžio  2-3 dienomis prie senų svajonių bus galima priartėti arčiau, nei buvo galima tikėtis. Vilniuje, parodų rūmuose „Litexpo“ vyksiančiame „Comic Con Baltics“ renginyje pasirodys ne tik filmo „Transformeriai” žymiausių robotų Optimo Praimo ar Megatrono statulos, bet ir kiti ne ką mažiau žinomi eksponatai. Kviečiame geriau susipažinti su atvykstančių transformerių desantu:

1. Geltonasis Chevrolet Camaro arba kitaip Transformeris – Kamanė (angl. Bumblebee), su kurio pagalba pasaulį gelbėjo Shia Labeouf su Megan Fox. Šis, vienas žymiausių ir ištikimiausių autobotų komandos narių bus pasiruošęs atlaikyti didelį lankytojų dėmesį.

2.     Autobotai niekaip neįsivaizduojami be savo lyderio Optimo Praimo. Kaip pridera tikram lyderiui jis pasižymi tvirtu charakteriu, puikiais kovos menų įgūdžiais ir savo taktiniais sugebėjimais. Dažnai besislepiantis po galingo vilkiko pavidalu šį kartą jis bus visame gražume ir savo išvaizda primins kaip uoliai gynė Žemės planetą „Transformerių“ filmuose.

3.     Turbūt didžiausias autobotų metalinių galvų skausmas yra Megatronas. Iš Kibertrono planetos kilęs deseptikonų lyderis nuolat pridarydavo daugiausiai rūpesčių ir ne kartą norėjo sunaikinti visą žmoniją. Visgi šį kartą grėsmės jis nekels, o tik baugins visus savo išvaizda.

„Comic Con Baltics“ renginyje bus ekspozicionuojamos ir kitos mašinos-robotai ar veikėjai iš visiems gerai žinomų kino projektų.

4.     Šį ED-209 robotą sukūrė „OmniCorp” korporacija. Filme „Robotas policininkas” ši mašina turėjo saugoti miesto gatves ir ginti jas nuo įvairių nusikaltėlių. Deja, bet dėl piktų kėslų jis buvo panaudotas kovoje prieš patį „Robocopą”. Dvikojė karinė mašina ED-209 yra puikiai apginkluota ir atrodo išties grėsmingai.

5.     „Žiedų valdovo“ trilogijoje Karalius iš Angmaro (angl. „Witch-King”) buvo Saurono tarnas ir vienas iš pagrindinių karvedžių. Į metalinį vaiduoklį panašus Karalius vadovavo tamsos armijai bei vedė ją į lemiamą karą.

Šiuos ir daugelį kitų eksponatų, kurių tarpe yra ir automobilių replikos iš garsių filmų projektų, galėsite pamatyti ir įamžinti gruodžio 2-3 dienomis Vilniuje, parodų rūmuose „Litexpo“, „Comic Con Baltics“ renginyje. Daugiau informacijos – www.ccbaltics.com. Bilietai brangsta lapkričio 25 dieną, tad suskubkite juos įsigyti www.tiketa.lt.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles