„Žuvytė Dorė“ išplaukia į plačiuosius vandenis – pasirodė pirmasis anonsas

Animacijos studija „PIxar“ po labai ilgo laukimo ir šiokio tokio paerzinimo pirmuoju plakatu galiausiai paviešino pirmąjį, labiau tyzerinį būsimo jų filmo „Žuvytė Dorė“ (angl. „Finding Dory“) anonsą. Galiausiai, po 12 metų pertrauktos, Žuviuko Nemo ir Marlino nuotykiai bus pratęsti, tik jau per kitą veikėją – užmarštuolę Dorę.

Anonsas labai trumpas turinio prasme, parodytos vos kelios scenos, o ir jos ne kažką parodo. Bet ir pirmasis vaizdas nuteikia gana gerai, nes išlaikoma pirmojo filmo atmosfera ir nuotaika. Greičiausiai sulauksime tikrai smagaus filmo su nepriekaištingai išdirbtu humoru.

Kaip matoma anonse, Marlinas ir Nemo palaimingai gyvena ir toliau, tačiau jų draugė Dorė išsivysto nelabai jau gerą įprotį. Tai – plaukiojimas per miegus. Gal tai nebūtų didelė bėda kitoms žuvims, tačiau Dorės atmintis kaip pas raibą vištą ir kas kelias sekundes ji pamiršta apie ką ėjo kalba. Taigi, viskas susikrato, kai toji pradeda atgaminti užslėptus prisiminimus apie buvusią šeimą. Ir, savaime suprantama, ji leisis į nuotykį, kurio… greičiausiai neatsimins.

Filmo režisūra rūpinsis tas pats Andrew Stantonas, kuris kūrė „Žuviuką Nemo“ (angl. „Finding Nemo“). Pagrindinius veikėjus įgarsins Ellen Degeneres, kuri savo balsą paskolins Dorei, o su ja filme girdėsime Albertą Brooksą, Diane Keaton, Edą O‘Neillą, Idris Elbą, Dominicą Westą, Willemą Dafoe, Ty‘ų Burrellį, Kaitlin Olsen ir kitus.

„Žuvytė Dorė“ kinus pasieks kitų metų birželio 17 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles