Whoopi Goldberg kalbina Maggie Smith vaidinti trečioje „Netikros vienuolės“ dalyje

Whoopi Goldberg kalbina Maggie Smith vaidinti trečioje „Netikros vienuolės“ dalyje

Jei Whoopi Goldber pasiseks, ji kartu su Maggie Smith vaidins trečioje „Netikros vienuolės“ (angl. „Sister Act“) dalyje. Pirmuose dviejuose filmuose M. Smith atliko įsimintiną vienuolyno motinėlės, su kuria nuolat konfliktuodavo W. Goldberg suvaidinta Deloris fon Kartjė, arba sesuo Merė Klarens, vaidmenį. Trečiosios dalies kūrimo darbai jau prasidėjo, numatyta, kad į ją grįš W. Goldberg ir kiti pirmuose dviejuose filmuose vaidinę aktoriai, tačiau M. Smith pavardė tarp jų neminima.

Būtent tai W. Goldberg ir yra užsimojusi pakeisti. Neseniai duotame interviu W. Goldberg atskleidė, kad laukia M. Smith pasirodymo filmavimo aikštelėje prieš judant toliau su kitais darbais. Žiūrėdama tiesiai į kamerą W. Goldberg viešai paprašė M. Smith prisijungti prie jos trečiojoje „Netikros vienuolės“ dalyje, pridėdama, kad padarys viską, kad tik M. Smith pasirodymas būtų įmanomas.

„Maggie Smith, noriu, kad žinotum, jog laikau vienuolyno motinėlės vaidmenį tau, kadangi aš tiesiog negalėsiu vaidinti su kuo nors kitu. Jei reikia, kad aš atvažiuočiau ir nufilmuotume, ar dar ką nors, mes padarysime viską, ko tik to panorėsi. Bet mes nenorime kurti šio filmo be tavęs, Maggie“.

Nėra taip jau visai nerealu, kad 88-erių metų M. Smith galėtų pasirodyti naujajame filme. Ji vis dar aktyvi ir visai neseniai paskutinį kartą atliko savo vaidmenį filme „Dauntono abatija. Nauja era“ (angl. „Downton Abbey: A New Era“). M. Smith taip pat pasirodys filmuose „Stebuklų klubas“ (angl. „The Miracle Club“) ir „Vokiškas gyvenimas“ (angl. „A German Life“). Panašu, kad nedidelis vaidmuo trečiojoje „Netikros vienuolės“ dalyje priklauso tik nuo to, kaip pati M. Smith jausis prisiminus vienuolyno motinėlės vaidmenį, su kuriuo atsisveikino prieš 30 metų, būdama dabartinėje savo karjeros stadijoje.

Kiek anksčiau W. Goldberg taip pat kvietė sugrįžti Kathy Najimy, vaidinusią vieną iš mokinių antrojoje „Netikros vienuolės“ dalyje. Be sugrįžtančių aktorių, W. Goldberg naujajame filme norėtų matyti Keke Palmer ir Lizzo. Filmą režisuos Timas Federle’is. W. Goldberg ir Tyleris Perry’is bus šios juostos prodiuseriai.

„Scenarijus yra rašomas, o aš būsiu prodiuseris – ne režisierius. Mes pasikvietėme nuostabų režisierių [Timą Federle’į] ir Whoopi yra labai patenkinta“, kalbėjo T. Perry’is „THR“ duotame interviu. „Manau, kad būtent to reikia šaliai. Mums reikia to gerai nuteikiančio momento filmuose, apie kuriuos paskui sakome: „O dieve, išėjau dainuodamas“. To viliuosi.“, kalbėjo būsimo filmo prodiuseris.

Kada „Netikra vienuolė 3“ pasieks kino teatrus kol kas nėra žinoma.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles