Vienas geriausių praėjusių metų trilerių turės tęsinį

Vienas geriausių praėjusių metų trilerių turės tęsinį

Ne pačius geriausius laikus išgyvenanti kino studija „Sony“ imasi patikrintos strategijos ir planuoja tęsti sėkmingai pasirodžiusius pirmuosius filmus. Pirmasis į šį sąrašą dabar patenka praėjusių metų hitas, ypatingai grubus ir išskirtinai gerai sukurtas trileris su Denzeliu Washingtonu „Ekvalaizeris“ (angl. „Equalizer“). Studija pranešė, kad kurs šio filmo tęsinį.

Tiesa, kalbos apie tęsinį sklido jau gerokai seniau. Galima sakyti, kad apie tai buvo kalbėta dar prieš filmo premjerą, tačiau galiausiai žalią šviesą filmui uždegė gana nemažos juostos pajamos. Ir ne tik iš kino teatrų. Kaip praneša „Variety“, filmo populiarumą paskatino ir ypatingai dideli licencinių diskų (DVD ir Blu-Ray) pirkimai.

Pirmoji dalis buvo sukurta už 55 milijonus dolerių, neskaitant reklamos išlaidų, o uždirbo daugiau nei 192 milijonus. Kaip tokio stiliaus filmui, tai visai neblogas pasirodymas, kurį į pasaulio šviesą išleido režisierius Antoine‘as Fuqua. Filmas, beje, buvo sukurtas remiantis praėjusio amžiaus devintojo dešimtmečio televizijos serialu.

Kaip rašoma studijos pranešime, į filmą grįš pagrindinį Roberto Makalo vaidmenį atlikęs Denzelis Washingtonas. Ar juostą ir vėl režisuos A. Fuqua, dar nepranešama. Taip pat nežinoma, ar į tęsinius sugrįš kiti pirmosios dalies veikėjai. Kurie liko gyvi, žinoma.

Kada „Ekvalaizeris 2“ bus pradėtas kurti, dar nepranešama.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles