Vasarį pradedami filmuoti „Greiti ir įsiutę 9“

Vasarį pradedami filmuoti „Greiti ir įsiutę 9“

Vinas Dieselis ir Michelle Rodriguez atskleidė, kad „Greiti ir įsiutę 9“ (angl. „Fast & Furious“) filmavimo darbai bus pradėti jau kitą mėnesį. Spalio mėnesį buvo tikimasi, kad fanų laukiamo tęsinio kūrybiniai darbai bus pradėti balandį, bet atrodo, kad planai oficialiai pasikeitė. Dieselis dar neseniai užbaigė filmo „Bloodshot“ (liet. „Kruvinas šūvis“) filmavimo darbus ir jau nekantrauja sugrįžti į „Greiti ir įsiutę“ šeimą, kad filmas kino sales pasiektų 2020 metais.

„Greiti ir įsiutę“ filmavimo pradžia buvo paskelbta paties Vino Dieselio per jo „Instagram“ paskyrą, kartu su Michelle Rodriguez. Kūrybiniai darbai pradžiai bus iškelti į Londoną, nors konkreti starto data dar nebuvo paviešinta. Režisierius Justinas Linas taip pat grįžta į pagalbą kuriant tęsinį, nors informacijos, apie ką šį kartą bus filmas, dar nėra, bet galime tikėtis, kad viskas suksis apie įtempto veiksmo siužetą. Vinas Dieselis yra užsiminęs, kad galbūt pirmą sykį veiksmas vyks ir Afrikoje, tad galime tikrai tikėtis visko.

Vienu iš didžiausių klausimų išlieka Dwayne‘o Johnsono ir Jasono Stathamo likimas filmuojant „Greiti ir įsiutę 9“. Serijos rašytojas Chrisas Morganas teigia, kad jis mato jų sugrįžimą kaip įmanomą variantą. D. Johnsonas ir J. Stathamas šiuo metu dirba ties „Greiti ir įsiutę“ serijos filmu  „Hobsas ir Šo “ (angl. „Hobbs and Shaw“), kuris kino teatrus pasieks šią vasarą.

Iš paskutinių interviu galime spėti, kad D. Johnsonas naujajame filme nebesifilmuos, kadangi istoriją darosi vis sunkiau kokybiškai pratęsti, o didėjantis skaičius prie filmo pavadinimo taip pat prie to prisideda. Po paskutiniosios dalies išleidimo, D. Johnsonas, J. Stathamas ir studija perėjo prie „Hobso ir Šo“ adaptacijos, kuri fanų nebuvo sutikta labai šiltai ir dėl kurios buvę filmo aktoriai įsivėlė į internetinį konfliktą su D. Johnsonu. Galiausiai viskas „Greiti ir įsiutę“ filmų serijai yra įmanoma ir mes tikrai nežinome, ar visus buvusius aktorius išvysime sugrįžtančius.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Andrius / 2019 liepos 23

    Greiti ir įsiutę filmas be Domo tiesiog filmas ! Ir tikrai nevertas to vardo kuri užsitarnavo savo istorijoje 😡

  2. Jonas / 2020 gruodžio 26

    As