„Vaiduoklių medžiotojai“ tėvynėje startuos silpniau nei buvo tikėtasi

„Vaiduoklių medžiotojai“ tėvynėje startuos silpniau nei buvo tikėtasi

Vienas iš labiausiai aptariamų 2016 m. kino vasaros sezono projektų „Vaiduoklių medžiotojai“ (angl. „Ghostbusters“) gali startuoti silpniau nei buvo planuojama. Kaip praneša portalas „The Hollywood Reporter“, filmas per premjerinį savaitgalį Šiaurės Amerikoje užsidirbs apie 40-50 mln. dolerių.

Nors 40-50 mln. dolerių – tai ne visai kukli suma, tačiau projektui, kuris vien be reklamos išlaidų kainavo 154 mln. dolerių, tokios premjerinės pajamos gana žemos. Visame kitame pasaulyje reikalai gali klostyti panašiai, todėl kai kurie Holivudo analitikai jau pradėjo pranašauti apie dar vieną vasaros finansinį fiasko.

Anksčiau filmas sumušė vieną anti-rekordą. Jis gavo daugiausiai per visą internetinės svetainės Youtube istoriją neigiamų klikų. Taip pat juosta kritikuojama ir dėl aktorių pasirinkimo, kurie pagal originalios dilogijos gerbėjus neatitinka klasikinio herojų įvaizdžio.

Juostos režisieriumi tapo Paulas Feigas. Pagrindinius vaidmenis filme atliko Melissa McCarthy, Kristen Wiig, Kate McKinnon, Leslie Jones, o kartu ir Chrisas Hemsworthas.

Moteriškieji „Vaiduoklių medžiotojai“ kino teatruose pasirodys 2016 metų liepos 22 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles