Taylor Swift režisuos savo pirmąjį ilgo metro filmą

Taylor Swift režisuos savo pirmąjį ilgo metro filmą

Viena populiariausių pasaulio atlikėjų ir, kartais, net ir aktorė Taylor Swift paskelbė, jog ketina režisuoti debiutinį ilgo metro filmą. Ji tą darys studijai „Searchlight Pictures“.

Prie to, kad ji režisuos filmą, galima pridėti ir tai, jog atlikėja ir dainų kūrėja pati parašė ir scenarijų, tačiau kol kas neatskleidžiama, apie ką filmas pasakos. Tiesa, režisūrą jai nėra visiškai nepažįstama. Ji režisavo dviejų savo dainų „All Too Well“ ir „The Man“ vaizdo klipus, už kuriuos pelnė MTV VMA apdovanojimus. Taip pat, ji režisavo ir trumpo metro filmą „All Too Well: The Short Film“, kuris yra pateiktas Oskarams ir gali būti tarp trumpo metro filmų pretendentų pelnyti prestižinę statulėlę.

„Searchlight Pictures“ prezidentai Davidas Greenbaumas ir Matthew Greenfieldas labai pozityviai atsiliepė apie šią kūrėją. „Taylor yra nepakartojama šios kartos atlikėja ir istorijų kūrėja. Mums be galo smagu ir tikra privilegija dirbti kartu, jai besileidžiant į naują kūrybinę kelionę“.

Dalyvaudama tarptautiniame Toronto filmų festivalyje T. Swift teigė norinti leistis į kino kūrybos pasaulį. „Norėčiau mažais žingsneliais judėti į priekį. Manau, kad pasiekiau tą ribą, kai mažas žingsnelis gali tapti didesniu. Pradėsiu kurti filmą. Jei tik atsiras tinkama proga, norėčiau tą daryti, nes man patinka kurti pasakojimus“. Tiesa, ji dar ir pridūrė, kad nori kurti žmogiškas istorijas apie žmogiškas emocijas.

Atlikėja jau anksčiau yra pasirodžiusi keliuose kino projektuose kaip aktorė, pastarieji jų buvo dar šiemet kine rodytas Davido O. Russello „Amsterdamas“ (angl. Amsterdam) ir ne itin pasisekęs miuziklas „Katės“ (angl. Cats).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles