Naujas W. Alleno filmas gali neišvysti dienos šviesos

Naujas W. Alleno filmas gali neišvysti dienos šviesos

Paskutinį Woody Alleno filmą „A Rainy Day in New York“ (liet. „Lietinga diena Niujorke“) „Amazon“ atideda neribotam laikui. Filmas, kuriame vaidina Timothée Chalamet’as, Selena Gomez, Jude’as Law ir Elle Fanning, buvo baigtas filmuoti praėjusį rudenį, tačiau po #MeToo skandalo, palietusio ir režisierių (Alleno įdukra Dylan Farrow kaltina jį seksualiniu priekabiavimu), jo ateitis neaiški.

Nors „A Rainy Day in New York“ turėjo pasirodyti šiemet, dabar „Amazon“ skelbia, jog „filmo išleidimo data nenustatyta“.

Šis pareiškimas gan keistas, turint omenyje, kad „Amazon“ skiria didžiulius pinigus savo transliacijų platformos „Amazon Prime“ išpopuliarinti. Šiuo metu vyksta kompanijos derybos su „Sony“ bei „Paramount“ dėl filmų, kurie bus kuriami specialiai „Prime“ platformai, todėl neįprasta, kad buvo atsisakyta filmo, už kurį „Amazon“ jau sumokėjo 25 mln. JAV dolerių.

W. Alleną su „Amazon“ sieja kontraktas, kuriuo režisierius įsipareigojo platformai sukurti dar tris filmus, tačiau dar neaišku, kaip skandalas palies ir šiuos projektus. Keista, tačiau 2019-aisiais nepamatysime nei vieno naujo darbingojo režisieriaus filmo.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles