Stellanas Skarsgårdas patikina, jog studija Denisui Villeneuve‘ui davė visišką laisvę kuriant „Kopą“

Stellanas Skarsgårdas patikina, jog studija Denisui Villeneuve‘ui davė visišką laisvę kuriant „Kopą“

Filmo „Kopa“ (angl. „Dune“) kūrybinė komanda nesustoja žarstyti komplimentų Denisui Villeneuve‘ui. Paskutinis negailėjęs gražių žodžių režisieriui – aktorius Stellanas Skarsgårdas, tikinęs, jog „Legendary“ ir „Warner Bros.“ D. Villeneuve‘ui davė beveik visišką kūrybinę laisvę.

„Visada norėjau dirbti su juo – iš dalies dėl to, jog Denisas yra puikus žmogus, tačiau jis iš tiesų yra nuostabus režisierius. Smagu dirbti prie didžiulio mokslinės fantastikos filmo ir žinoti, jog jis bus režisuojamas tikro kino kūrėjo, o ne studijos. Panašu, jog „Warner Bros.“ ir „Legendary“ atidavė vadžias į jo rankas. Tai suprantama, nes D. Villeneuve‘o stilius yra tai, kas atneš filmui sėkmę“, – duodamas interviu portalui „Collider“ sakė S. Skarsgårdas.

Nepaisant „Bėgančio skustuvo ašmenimis 2049“ (angl. „Blade Runner 2049“) finansinės nesėkmės, Holivudas nuo D. Villeneuve‘o neplanuoja nusisukti. „Warner Bros.“ iš naujosios „Kopos“ adaptacijos tikisi gan nemažai – neseniai skelbta, jog pasirodys šalutinis projektas serialo pavidalu, kurio pilotinę seriją režisuos pats D. Villeneuve‘as.

Šiuo metu „Kopa“ filmuojama su daugybe garsių aktorių, įskaitant Timothée Chalametą, Rebeccą Ferguson, Oscarą Isaacą, Joshą Broliną, Stellaną Skarsgårdą, Dave‘ą Bautistą, Zendayą, Davidą Dastmalchianą, Stepheną Hendersoną, Charlotte Rampling, Jasoną Momoa bei Javierą Bardemą.

Kinuose juosta pasirodys 2020-ųjų lapkričio 20 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles