Ruošdamasis Obelikso vaidmeniui Gilles’is Lellouche’as priaugo 20 kilogramų

Ruošdamasis Obelikso vaidmeniui Gilles’is Lellouche’as priaugo 20 kilogramų

Ketvirtosios Asterikso nuotykių dalies „Asteriksas ir Obeliksas: Vidurio imperija“ (pranc. „Astérix et Obélix: L’Empire du Milieu“), kurią režisuoja Guillaume’as Canet, filmavimo darbai prasidėjo jau rugpjūtį. Ir vienas iš dviejų pagrindinių aktorių – drūtąjį Obeliksą įkūnijantis Gilles’is Lellouche’as – prancūzų leidinyje JDD („Le Journal de dimanch“) pasidalijo pirmaisiais įspūdžiais bei prisipažino „ilgai dvejojęs“ imtis šio vaidmens. Kita vertus, jis dažnai filmuojasi kartu su savo bičiuliu G. Canet – arba jo režisuojamuose filmuose. Tačiau šįkart, perimdamas ikoniškąjį vaidmenį iš visomis prasmėmis sunkiasvorio Gérardo Depardieu, G. Lellouche’as jaučia akivaizdų spaudimą.

„Labai rizikinga eiti Gérardo Depardieu pėdomis“, kalbėjo komedijos „Didžiosios maudynės“ (pranc. „Le Grand bain“, 2018 m.) aktorius ir režisierius. „Depardieu yra Obeliksas dar net neapsivilkęs jo kostiumo. Aš taip pat bijojau imtis šio personažo, kurį pažįsta visas pasaulis, ir kurį nėra lengva suvaidinti dėl jo nuolatinio svyravimo tarp nuoširdumo ir pykčio priepuolių… Mano dukra mane paskatino imtis šio vaidmens“.

G. Lellouche’as taip pat patvirtino, kad tam, kad tilptų į mėlyndryžes Obelikso kelnes, priešingai nei jo pirmtakas, turėjo priaugti nemažai svorio. „Įdėjau daug darbo – ne tik fizinio, nors tai geriausiai matyti: priaugau 20 kilogramų valgydamas keturis kartus per dieną ir darydamas kultūrizmo pratimus. Dabar vėl bus ką veikti, kai reikės to priaugto svorio atsikratyti!“.

Planuojama, kad „Asteriksas ir Obeliksas: Vidurio imperija“ kino teatrus pasieks 2022 m. Kaip buvo skelbiama anksčiau, šįkart tai nebus jau esamo komikso ekranizacija, bet visiškai originali istorija, kurią parašė Philippe’as Mechelenas ir Julienas Hervé: „į Romos imperijos nenukariaujamą galų kaimelį atrieda vežimas, iš kurio išlipa kinų princesė Fu Ji, atvykusi prašyti pagalbos po šalį ištikusio valstybės perversmo, kurį organizavo toks Dengas Cin Kvinas, nuvertęs imperatorę. Garsas apie nenugalimų galų šlovę yra pasiekęs netgi Šanchajų…“.

Kol kas, kol naujos Asterikso, kurį šįkart vaidins jau minėtas G. Canet, nuotykių dalies filmavimo darbai tebesitęsia, Prancūzijos kino teatruose G. Lellouche’ą galima išvysti visai kitokiame amplua – tikrais įvykiais paremtoje kriminalinėje dramoje „Šiaurinė antikriminalinė brigada“ (pranc. „Bac Nord“), kuri šiemet buvo pristatyta Kanų kino festivalyje.


Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles