Pradėti „Blogi vyrukai 3“ filmavimo darbai bei atskleistas filmo pavadinimas

Pradėti „Blogi vyrukai 3“ filmavimo darbai bei atskleistas filmo pavadinimas

Willas Smithas vėlyvą sekmadienio vakarą pasidalijo „Bad Boys for Life“, kuri bus trečioji „Blogų vyrukųdalis, scenarijų nuotrauka. Aktorius prie jos tiesiog pridūrė: „Pirmoji diena. Naujienas jums pranešiu ir toliau.“ Prieš tai jau buvo pranešta, kad visų taip laukiamo tęsinio filmavimo darbai prasidės kitą savaitę, bet kaip matome, darbus jie paspartino. Filmavimus planuojama pabaigti balandžio mėnesį Majamyje ir Atlantoje.

Naujienos apie pavadinimą ir filmavimo darbus mus pasiekė po oficialaus aprašymo paviešinimo. Jame pasakojama, apie Willo Smitho ir Martino Lawrence‘o vaidinamus Maiką Lorį ir Markusą Bernetą bei jų kovą prieš naują narkotikų kartelį, valdomą Armando Armaso, kurį vaidins Jacobas Scipio. Taip pat sužinome, kad Vanessa Hudgens, Alexanderis Ludwigas ir Charlesas Meltonas bus elitinio būrio AMMO nariai, kurie padės Loriui ir Bernetui.

Filmo gerbėjai trečiosios filmo dalies laukė net 15 metų, todėl šios naujienos visiems kaip mat pakėlė nuotaiką. M. Lawrence‘as ir W. Smithas lapkritį socialiuose tinkluose pasidalijo klipu, kuriame oficialiai patvirtino tęsinį, o įkeltas vaizdo įrašas susilaukė virš 10 milijonų peržiūrų ir daugybės komentarų Willo Smitho „Instagram“ paskyroje. Bet kol kas yra tiesiog džiugu, kad filmas „Blogi vyrukai 3“ buvo pagaliau pradėtas kurti ir galėsime sulaukti daugiau žinių iš pačių filmo aktorių, jų „Instagram“ paskyrose.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles