Pradedamas kurti „Hot Wheels“ vaidybinis filmas

Pradedamas kurti „Hot Wheels“ vaidybinis filmas

Žaislų gamybos bendrovė „Mattel“ ir „Warner Bros.“ kartu imasi projekto – išvysime pirmąjį vaidybinį filmą apie pamėgtas lenktynines mašinas „Hot Wheels“ – šiI žaislų kompanijai  priklausantį prekės ženklą. Tai pažymės jau antrąją šių dviejų kompanijų bendrą projektą, kadangi pirmasis – filmas „Barbė“ (angl. „Barbie“), kuriame išvysime aktorę Margot Robbie.

„Mes džiaugiamės drauge su „Warnes Bros. Pictures“ galėdami „Hot Wheels“ jaudulį perkelti į didžiuosius ekranus vaidybiniame filme, – kalbėjo Ynonas Kreizas, bendrovės „Mattel“ generalinis direktorius. „Mattel Films“ įgijo didelį pagreitį, nes ir toliau vykdo savo įsipareigojimą pasauliniu mastu pristatyti naujus būdus, kaip dar išreklamuoti jų gaminamus populiarius prekinius ženklus, nes mes transformuojame „Mattel“ į intelektinės nuosavybės valdomą našią žaislų įmonę.“ – teigė Y. Kreizas.

„Hot Wheels“ pasirodė 1968 m. ir nuo tada buvo parduota daugiau nei 6 milijardai individualių mašinėlių. Kasmet parduodama po daugiau nei 500 milijonų „Hot Wheels“ produkcijos ir tai yra numeris vienas labiausiai perkamų žaislų pasaulyje. Kompanija „Legendary Entertainment“ neseniai įsigijo teises į projektą su Justinu Linu, tačiau pasibaigus šiai galimybei, „Mattel“ grįžo į rinką. „Hot Wheels“ kursto vaikų vaizduotę visame pasaulyje jau daugiau nei 50 metų ir mes negalime atsidžiaugti, kad galėsime tą adrenaliną, nuotykius ir „Hot Wheels“ jaudulį parodyti didžiuosiuose kino ekranuose.“ – komentavo „Warner Bros.“ vadovas Toby‘is Emmerichas.

Sandoris atsirado iš naujai įkurtos „Mattel“ įmonės „Mattel Films“, vadovaujamos prodiuserio Robbie Brennerio, nes įmonė tikisi kontroliuoti savo intelektinę nuosavybę, kadangi pradėjo pakartotiną įvairių autorinių teisių įsigijimą. Kartu su filmais „Barbė“ ir „Hot Wheels“ bendrovė „Mattel“ taip pat neseniai persvarstė naują sutartį su „Sony“ dėl filmo „Visatos valdovai“ (angl. „Masters of the Universe“).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles