„Pokemon: detektyvas Pikachu“ sulauks tęsinio

„Pokemon: detektyvas Pikachu“ sulauks tęsinio

Nors jau kurį laiką sklandė gandai, tačiau dabar jau tapo oficialiai patvirtinta – filmas „Pokemon: detektyvas Pikachu“ (angl. Pokemon: Detective Pikachu) sulauks filmo tęsinio. Dar 2019 metais pasirodęs filmas buvo ganėtinai sėkminga Nintendo DS3 žaidimo adaptacija didiesiems kino ekranams, nors dėl ilgai trukusios tylos gerbėjai jau manė, kad tęsinio sulaukti nepavyks.

Kaipo pranešė „Deadline“, studija „Legendary Entertainment“ jau rado kelią kurti istorijos pratęsimą ir darbai jau pradedami. Kol kas labai mažai skelbiama, kas bus su būsimu projektu, bet faktas vienas, jog filmo režsierius bus kitas. Pirmąją dalį režisavo Robas Lettermanas, tačiau tęsiniui jis nebegrįš, o studija dėl kūrimo derasi su režisieriumi Jonathanu Kriseliu. Scenarijų filmui turėtų rašyti Chrisas Galetta.

Kadangi tai tik pirmosios filmo kūrimo stadijos, kol kas nepranešama, ar du pagrindiniai aktoriai sugrįš į tęsinį. Kita vertus, būtų sunku įsivaizduoti filmo tęstinumą be Justice‘o Smitho ir Ryano Reynoldso. Pirmasis filmas, nors ir nebuvo absoliutus hitas, sulaukė pakankamos finansinės sėkmės. Su 150 mln. Biudžetu filmas sugebėjo visame pasualyje surinkti 433 milijonus, o tai iš esmės rodo, jog filmas, nors ir ne itin daug, bet buvo pelningas.

Kada pasirodys antroji filmo dalis dar neskelbiama, bet atsižvelgiant, jog tai yra pirminės filmo stadijos, išleidimo į kinus galima tikėtis apie 2025-2026 metus.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles