Pirmieji vaiduoklių medžiotojai sugrįžta naujam nuotykiui kitais metais

Pirmieji vaiduoklių medžiotojai sugrįžta naujam nuotykiui kitais metais

Kitais metais „Sony“ studija pamėgins dar kartą atgaivinti „Vaiduoklių Medžiotojų“ (angl. „Ghostbusters“) seriją. Fanai vis dar griežia dantį dėl nepavykusio perdirbinio 2016-ais metais, todėl „Sony“ nusprendė antru bandymu žaisti žaidimą saugiau ir grįžti prie serijos šaknų – pirmųjų „Vaiduoklių Medžiotojų“ pasirodžiusių 1984-ais metais. Kiek žinoma apie siužetą, naujasis filmas pristatys vaikų grupę, kuri netyčia atranda originaliųjų vaiduoklių medžiotojų įrangą.

Didysis klausimas buvo ar pirmieji vaiduoklių medžiotojai, kurių karjeros šiuo metu yra skirtingos pakopose, sugrįš dar vienam pasirodymui. Sigourney Weaver, viena iš 1984-ųjų metų klasikos aktorių, atsakė į šį klausimą atskleisdama, kad visa originalaus filmo gauja prisidės prie 2020-ųjų perdirbinio. Tai patvirtino ir aktoriai Dan‘as Aykroyd‘as bei Ernie Hudson‘as. Jų veikėjai, pirmieji vaiduoklių medžiotojai Reimondas ir Vinstonas, pasirodys kitų metų filme.

Saugu teigti, kad Egono, vaiduoklių aparatūros išradėjo, kitais metais neišvysime – jį vaidinęs aktorius Harold‘as Ramis mirė prieš kelis metus. Taip pat, vis dar neaišku ar fanų mėgstamiausias medžiotojas Piteris, kurį vaidina Bill‘as Murray sugrįš dar vienam filmui ir aktorius apie jo pasirodymą vis dar nutyli. Tad kol kas pusė originalios komandos bei svarbesni šalutiniai veikėjai iš pirmojo filmo jau yra paruošti naujam nuotykiui.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles