Penktojo „Kortų namelio“ sezono anonse – prezidento pažadas

Kol žurnalistai džiūgauja, kad šiuo metu JAV politikoje vykstantys įvykiai savo absurdiškumu ir nenuspėjamumu pranoksta ir „Kortų namelį“, serialas grįžta parodyti, kad ambicingumo jam dar užtenka.

Pirmajame penktojo sezono anonse yra pateikiama daug tarpusavyje sunkiai susijusių vaizdinių, aiškiai parodančių, kad serialas ir toliau bus susijęs ne tiek su tiesiogine politika, kiek su ją supančiomis intriguojančiomis istorijomis. Iš daugybės nustebusių veidų, paslaptingų dokumentų ir JAV prezidento rinkimų žemėlapio galima spręsti, jog kad ir kaip keistai dabar atrodo JAV politika, serialas dar yra paruošęs pakankamai siužeto vingių.

Visus vaizdus vienijantis elementas yra Kevino Spacey įkūnijamo Franko Underwoodo balsas, žadantis, kad Underwoodai valdys JAV dešimtmečius į priekį ir kad tik jis ir jo žmona Claire žino tai, ko reikia amerikiečiams.

Žymiausias televizijos prezidentas tai galės įrodyti gegužės 30 dieną, kuomet visas penktasis „Kortų namelio“ sezonas pasirodys „Netflix“ televizijoje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles