Paviešintas trumpas „Deadpool“ filmas

Kino teatrus pasiekus filmui „Loganas. Ernis“ (angl. „Logan“) netikėtai internete pasklido ir dar vienas trumpo metro filmukas su veikėju, kuris pastoviai kalbėjo apie tą patį Loganą. Tai – trumpo metro filmukas apie Deadpoolo nuotykius, kuris taip pat dalinai susiję su „Logano“ premjera. Dauguma gerbėjų svarstė, ar tai tik nėra koks fanų sukurtas klipas. Kaip pasitvirtino, tikrai ne.

Filmuką, galima sakyti, patvirtino pats aktorius Ryanas Reynoldsas, paviešinęs geros kokybės klipą. Kiek daugiau nei tris minutes trunkantis filmukas ir vėl nestokoja asociacijų su „Iksmenų“ visata, gero humoro ir net turi Stano Lee pasirodymą.

Istorija tikrai trumpa, bet ironizuojanti Supermeno persirengimus telefono būdelėse, šalia matome kino teatrą, ant kurio premjeros užrašo šviečia „Loganas“. Visa kita – tiesiog kvaila istorija, primenanti, jog tęsinys dar atkeliaus. Tik nepakankamai greitai. Taip pat, klipo pabaigoje yra Deadpoolo skaitymas iš „Senio ir jūros“. Tą reiks padaryt pačiam, sustabdžius video, nes tekstas prabėga per kelias sekundes. Bet paskaityti tikrai verta.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles