Patvirtintas Žmogaus-voro tęsinio režisierius

„Marvel“ kino studijos prezidentas Kevin‘as Feige‘as patvirtino, kas taps filmo „Žmogus-voras: Grįžimas namo“ (angl. „Spider-Man: Homecoming“) režisieriumi. Keletą mėnesių sklandė gandai, jog režisieriumi taps pirmosios dalies režisierius Jon‘as Watts‘as, tačiau ilgą laiką oficialaus pranešimo apie tai sulaukta nebuvo. Pats režisierius buvo atsargus ir minėjo norintis vienu metu dirbti tik su vienu projektu, tačiau pasiūlymo, susijusio su tęsiniu, dar nėra sulaukęs.

Visa tai pasikeitė praėjusį savaitgalį, kuomet Brazilijoje vykusioje komiksų konvencijoje (Comic Con Brazil) „Marvel“ vadovas vaizdo skambučio metu projektoriaus pagalba patvirtino, kad tęsinys ir vėl bus patikėtas J. Watts‘ui. Tuo tarpu pagrindinis juostos aktorius Tom‘as Holland‘as, įkūnijantis Žmogų-vorą, buvo kategoriškesnis ir teigė, jog J. Watts‘as yra vienintelis galintis ir vėl imtis filmo bei neįsivaizduojantis Žmogaus-voro be J. Watts‘o.

Filmo kūrimo darbai numatomi 2018 m. birželio mėnesį, o premjera žadama 2019 metais. Žinant, jog laukiamiausias „Marvel“ visatos filmas „Keršytojai: Begalybės karas“ (angl. „Avengers: Infinity War“) pasirodys anksčiau, bus įdomu pamatyti, kaip, po kovos su didžiausiu visatos blogiuku – Thanosu,  į kontekstą įsilies naujas Žmogaus-voro filmas.im

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles