„Paskutinis raganų medžiotojas“ kine pasirodys ne paskutinį kartą

„Paskutinis raganų medžiotojas“ kine pasirodys ne paskutinį kartą

Holivudo meilė franšizėms ar, veikiau, jų nešamiems pinigams žengia vis toliau. Dabar paaiškėjo, kad „Lionsgate“ studija dar neparodžiusi filmo „Paskutinis raganų medžiotojas“ (angl. „The Last Witch Hunter“) pradėjo aktyviai planuoti jo tęsinius.

Apie tai pranešė ne kas kitas kaip filmo žvaigždė Vinas Dieselis. Savo „Facebook“ paskyroje jis pranešė, kad „Lionsgate“ vadovai buvo taip sužavėti pirmine filmo versija, kad jie jau planuoja tęsinius. Anot aktoriaus, jis buvo paragintas kuo greičiau apsispręsti dėl savo ateities šioje franšizėje ir atlaisvinti laiką tęsinio filmavimui.

Jeigu „Paskutinis raganų medžiotojas“ iš tikrųjų taptų pelninga filmų serija, tai nieko nenustebintų, kadangi V. Dieselis žino, kaip reikia rinktis projektus. Jo „Greitų ir įsiutusių“ (angl. „Fast and Furious“) filmai yra tarp pelningiausiųjų visoje istorijoje. „Rydiko kronikos“ (angl. „The Chronicles of Riddick“) buvo pirmieji filmai, atnešę aktoriui pasaulinę šlovę. Pernai jo įgarsintas ir išpopuliarintas kalbantis medis Grūtas filme „Galaktikos sergėtojai“ (angl. „Guardians of the Galaxy“) taip pat sugrįš į pelningo filmo tęsinį, todėl V. Dieselis savo ateitį yra susiplanavęs ganėtinai rimtai.

Pats „Paskutinio raganų medžiotojo“ filmo siužetas yra daugmaž aiškus iš pavadinimo. Juostoje yra pasakojama apie V. Dieselio herojų, kuris susideda su ragana tam, kad sustabdytų piktų Niujorko raganų būrį, siekiantį sunaikinti visą žmoniją pasitelkus marą.

Filme vaidina tokie aktoriai kaip Michaelas Caine‘as, Elijah Woodas, Rose Leslie ir daugelis kitų. Filmo režisierius – Breckas Eisneris.

„Paskutinis raganų medžiotojas“ kino teatruose pasirodys spalio 23 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles