Paskelbta filmo „Minecraft“ preliminari filmavimo pradžios data

Paskelbta filmo „Minecraft“ preliminari filmavimo pradžios data

„Minecraft“ filmas, kuris ilgus metus praleido tūnodamas kūrybiniame pragare, pagaliau pajudėjo iš mirties taško – paskelbta preliminari filmavimo pradžios data.

Patyręs daugybę vėlavimų, „Minecraft“ filmas dabar planuojamas išleisti 2025 m. Bene ilgiausiai filmo kūrėjai delsė pranešti visus dominantį faktą – kada gi prasidės filmavimai? Visai neseniai „Minecraft“ filmo kūrėjai paskelbė, kad filmavimus planuojama pradėti 2024 m. pavasarį, tačiau ir tai tik preliminari data. Labiausiai kūrybinį procesą šiuo metu stabdo vykstantis aktorių streikas, todėl net ir ši, jau oficialiai paskelbta data, dar gali kisti.

Šią kompiuterinio žaidimo adaptaciją prodiusuos kino studija „Warner Bros.“ ir, kaip pranešama, joje išvysime filmo „Akvamenas“ (angl. „Aquaman“) aktorių Jasoną Momoa. Kol kas dar nėra daug informacijos apie veikėją, kurį įkūnys J. Momoa. O štai bene populiariausią žaidimo „Minecraft“ avatarą Steve’ą įkūnys aktorius Pedro Pascalis, žinomas dėl vaidmens filme „Paskutiniai iš mūsų“ (angl. „The Last of Us“). Toliau judinant filmą iš mirties taško, dar šiemet gegužę buvo paskelbta, kad filmo „Ką mes veikiame šešėliuose“ (angl. „What We Do in the Shadows“) žvaigždė Mattas Berry prisijungs prie projekto, tačiau koks vaidmuo jam atiteks – neskelbiama.

Kadangi apie tai, jog bus kuriamas „Minecraft“ filmas buvo paskelbta dar 2014 m., gandų apie tai, ką galėtume išvysti šioje istorijoje buvo daugybė. Todėl nieko keisto, jeigu anksčiau girdėjote, kad filme pasirodys ir aktorius Steve’as Carellas. 2016 m. buvo plačiai pranešta apie S. Carrello dalyvavimą, tačiau nuo to laiko projektas buvo gerokai pakeistas ir manoma, kad serialo „Biuras“ (angl. „The Office“) ir animacinio filmo „Bjaurusis aš“ (angl. „Despicable Me“) žvaigždė šiame projekte nepasirodys.

Siužeto detalės apie būsimą filmą vis dar ribotos. Egzistavo kelios skirtingos projekto versijos ir neaišku, kokios tų ankstesnių variantų detalės bus perkeltos į šį filmą. Ankstyvojoje filmo versijoje buvo siekiama sutelkti dėmesį į žmonių patirtį skaitmeniniame kraštovaizdyje, o dar vėliau svarstyta apie istoriją, kurioje paauglė ir jos draugų kompanija ieško nuotykių būtent „Minecraft“ žaidimo pasaulyje. Nei viena iš šių istorijų nėra patvirtinta.

Spėlioti, kokį siužeto vingį pasirinks kūrėjai yra ganėtinai sudėtinga, kadangi pats žaidimas „Minecraft“ niekada nebuvo susijęs su siužetu. Vietoj to, žaidimas yra atviro pasaulio kūrimo ir išgyvenimo žaidimas, kuriame žaidėjai vieni arba su draugais kuria sudėtingas ir detalias struktūras ir bando išgyventi priešų atakas. Daug skirtingų „Minecraft“ režimų leidžia žaidėjams sutelkti dėmesį į jiems patinkančius žaidimo aspektus, nesvarbu, ar tai būtų struktūrų statymas, išgyvenimas ar žaidimas bendradarbiaujant su kitais žaidėjais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles