Pasirodė pirmasis, siaubą keliantis „Tamsios viršūnės“ anonsas

Kino studijos „Universal“ ir „Legendary Pictures“ pristatė pirmąjį režisieriaus Guillermo del Toro gotikinio siaubo filmo „Tamsi viršūnė“ (angl. Crimson Peak“) anonsą. Jau iš pirmųjų vaizdų galima nuspėti, kad režisierius siekia naująjį filmą įtraukti prie savo ypatingai pamėgtos stilistikos darbų, siaubo pasakų repertuaro, kuriame yra ir „Pano labirintas“ (angl. „Pan‘s Labyrinth“).

Studijos labai gerai padirbėjo prieš išleisdamos anonsą, tad jame praktiškai nėra nieko, kas atskleistų filmo turinį. Savaime suprantama, apie pusantros minutės trunkantis anonsas tėra keletos scenų kratinys, bet visa perteikiama atmosfera sugeba net priversti pašiurpti odą. Akivaizdu, kad pagaliau turėsim labai stilingą, puikiomis dekoracijomis ir kostiumais papuoštą filmą ir tai labai džiugina. Džiugina todėl, kad realiai gero ir stilingo siaubo filmo neturėjome nuo Timo Burtono „Raitelio be galvos“ (angl. „Sleepy Hollow“). Anonse taip pat parodoma ir kelios kraupios scenos, o didžiausia „eina šikt“ akimirka parodoma pabaigoje.

Filmas pasakos apie talentingą autorių, kuris bando susitaikyti su šeimą ištikusia tragedija. Bekovodamas su iškilusiais gyvenimiškais sunkumais jis pradeda blaškytis tarp meilės vaikystės draugei ir pagundos paslaptingai nepažįstamajai. Pastaroji, mėgindama pasislėpti nuo praeities šmėklų, persikelia gyventi į namą, kuris kvėpuoja, kraujuoja ir… prisimena.

Filme pagrindinius vaidmenis atliks Tomas Hiddlestonas, Charlie‘is Hunnamas, Jessica Chastain ir Mia Wasikowska.

„Tamsi viršūnė“ kino teatrus turėtų pasiekti spalio 16 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles