Pasirodė pirmasis ilgai laukto „Skruzdėliuko“ anonsas

Po ypatingai ilgo laukimo periodo kino studija „Marvel“ pagaliau išplatino pirmąjį „Skruzdėliuko“ (angl. „Ant-man“) anonsą. Žaidusi ne tik su paties komikso, bet ir komiksų ekranizacijų gerbėjais studija išleido pilną anonsą, kuriame šiek tiek susipažįstame su pagrindiniu juostos veikėju ir tuo, kuo jis taps, siekdamas išgelbėti pasaulį.

Pirmasis anonsas iškart sukuria ganėtinai niūrią aplinką, tačiau pastebima ir kita „Marvel“ tendencija – humoras. Nors jo ir labia mažai, o pagrindinį veikėją įkūnysiantis Paulas Ruddas teištaria kelias frazes, panašu, jog veikėjas nė kiek nenusileis praėjusiais metais „Galaktikos sergėtojuose“ (angl. „Guardians of the Galaxy“) pasirodžiusiam Žvaigždžių lordui. Kol kas vaizdas atrodo tikrai gerai, tačiau specialieji efektai vis dar iki galo neišdirbti. Reikia tikėtis, kad vaizdai Skruzdėliukui sumažėjus atrodys daug geriau, kai filmas pasieks kino teatrus.

Filmas pasakos apie aferistą Skotą Langą, kuris gavęs ypatingą kostiumą tampa tikru herojumi. Kostiumas turi ypatingą savybę – geba sumažinti jį vilkintį žmogų, bet gerokai padidinti jo jėgą. Jam, besinaudojant kostiumu, teks padėti jo mokytojui dr. Hankui Pymui suplanuoti ir įvykdyti pasaulį išgelbėsiančią vagystę.

Pagrindinius vaidmenis juostoje atlieka Paulas Ruddas, Evangeline Lilly, Hayley Atwell, Corey‘is Stollas, Michaelas Douglasas, Michaelas Pena ir kt.

„Skruzdėliukas“ pasaulio kino teatrus pasieks liepos 17 dieną.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Anonimas / 2015 sausio 7

    Labai paprastas filmas ir traileris … nieko Neko ypatingo…. Man seriala apie marvel prisimene