Pasirodė pirmasis filmo „22-oji mylia“ anonsas

Oskarui nominuotas aktorius Markas Wahlbergas vėl sugrįžta bendram darbui su režisieriumi Peteriu Bergu – netrukus pasirodys veiksmo trileris „22-oji mylia“ (angl. „Mile 22“). Ir kaip matyti iš pirmojo šio filmo anonso – M. Wahlbergas ir jo komanda nusiteikę kovingai.

„Ar nori gyventi pasaulyje, kuriame visi jaučiasi jaukiai ir yra pripažinti?“ – sako aktorius filmo anonse – „Ar nori gyventi pasaulyje, kuris veikia?“ Aktorius M. Wahlbergas filme vaidina Džeimsą Silvą, CŽV grupės, pavadinimu „Overwatch“, lyderį. Kartu komandoje yra ir aktorė Lauren Cohan bei imtynininkė Ronda Rousey, kartu kovojančios su neįprastais priešais, kurių negali įveikti nei diplomatiški sprendimai, nei kariuomenė.

„Esame vaiduokliai… bet esame net labai tikri,“ – anonse sako personažas Džeimsas Silva. Panašu, kad ši juosta tikrai nebus „saldi“, nes vien iš pirmojo anonso atrodo, kad tai bus neeilinis, didelis ir garsus, kupinas veiksmo filmas su šiurkščiais dialogais. Filmo herojai anonse dažnai kartoja savo komandos pavadinimą „Overwatch“, tad jau atsirado svarstymų, ar ne toks ir turėjo būti šio filmo pavadinimas? Bet tikriausiai to nepavyko įgyvendinti šio filmo prodiuseriams, kadangi tokiu pavadinimu jau yra sukurtas video žaidimas.

Iš tiesų, aktorius M. Wahlbergas ir režisierius P. Bergas turi didelių planų šiam filmui. Jau dabar yra kalbama apie istorijos tęsinį ir galimybę kurti šio filmo serialą. Apie tai aktorius ir idėjos autorius P. Bergas kalbėjosi su kompanijos „STX Entertainment“ prezidentu Adamu Fogelsonu 2017 m. „CinemaCon“ festivalyje, kuriame A. Fogelsonas teigė, kad visi svarsto apie filmo trilogiją. „Markas ir aš jau esame parengę 3 filmus, kurie yra per sunkūs, jog praneštumėme apie juos švelniai. Dabar sukurti „22-ąją mylią“ ir kažką, kas būtų netikra, tačiau intelektualu, tinkamą suaugusiųjų auditorijai veiksmo filmą, reikalauja labai daug jėgų ir intensyvaus darbo. Tai yra gabalėlis fikcijos, dėl kurio mes labai džiaugiamės. Mes atkeliaujam su milžinišku veiksmo filmu,“ – sakė „STX Entertainment“ prezidentas. A. Fogelsonas.

Kol kas manoma, kad ši juosta kiek primena labai rimtą filmo „Nesunaikinami“ (angl. „The Expendables“) versiją, kurioje M. Wahlbergas, nutaisęs pamišusį žvilgsnį, bando įtikinti žiūrovą, koks nekontroliuojamas yra jo personažas Džeimsas Silva.

Filmas „22-oji mylia“, kuriame vaidina ir tokios kino žvaigždės kaip Iko Uwais’as ir John‘as Malkovich‘ius, kino teatruose pasirodys jau šių metų rugpjūčio 3 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles