Pasirodė naujas „50 išlaisvintų atspalvių“ anonsas

Iki trečiojo serijos filmo laukti liko visai nedaug, todėl juostos kūrėjai nusprendė gerbėjus pamaloninti nauja filmo medžiaga ir paviešino naują trečiojo filmo anonsą bei filmo plakatą. Paviešintame „50 išlaisvintų atspalvių“ (angl. „50 Shades Freed“) anonse netrūksta karščiu alsuojančių scenų, sufleruojančių, jog kulminacija jau visai arti, tad verčiau nė nebandykite jos praleisti.

Anonse išvysite kaip Kristianas Grėjus (akt. Jamie Dornan) ir Ana (akt. Dakota Johnson) planuoja tapti vyru ir žmona, o artėjant šiai ypatingai progai Kristianas nusprendžia nupirkti jiems naują prabangų namą. Šis sprendimas ne itin patiks Anai, juolab, jog namo architektė – žavi blondinė, „sukantį sparną“ aplink jos sužadėtinį. Nepamirštas ir keršto siekiantis buvęs Anos bosas, kuris ir toliau persekioja merginą. Visa tai ir dar daugiau galite pamatyti anonse, esančiame teksto apačioje.

Filmų serija paremta E. L. James romanų serija. Pirmasis filmas „50 pilkų atspalvių“ (angl. „50 Shades of Grey“) pagal to paties pavadinimo romaną pasirodė 2015 metais, antrasis – 2017 metais, kuris taip pat vadinosi kaip ir antroji knygos dalis – „50 pilkesnių atspalvių“ (angl. „50 Shades Darker“). Naujausią ir paskutinę filmo dalį kino ekranuose galėsime pamatyti 2018 m. vasario 9 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles