Pasirodė ilgai lauktas naujasis filmo „Loganas“ anonsas

Vienas laukiamiausių „Iksmenų“ visatos filmų šiandien džiugina visus „Ernio“ gerbėjus pasirodžiusiu antruoju filmo anonsu. Prieš porą dienų kino studijai „20th Century Fox“ paskelbus apie antrojo anonso datą ir laiką, nekantravo tiek patys aistringiausi juostos fanai, tiek ir pats aktorius Hugh Jackmanas, kuris savo „Twitter“ paskyroje dalinosi laukimo žinutėmis.

Šiandienos anonsas sukelia kiek geresnę nuotaiką nei jo pirmtakas. Išvystame nemažai veiksmo scenų bei naujų antraplanių personažų. Anonso metu skamba grupės Kaleo atliekama daina – „Way Down We Go“, kuri ir vėl puikiai siejasi su „treilerio“ metu rodomais vaizdais. Anonso metu matome, jog netolimoje ateityje Loganas kovoja su savo blogėjančiom gijimo galiom ir rūpinasi Profesoriumi Čarlezu Ksavieru, kurio telepatinės galios tapo nestabilios. Prie visų šių problemų prisideda ir tai, jog mutantai ima dingti ir už tai yra atsakinga paslaptingoji organizacija – „Transigen“. Nuo šios organizacijos agentų Loganas ir bando gelbėti jauną mergaitę vardu Laura, kuri pasižymi ne ką prastesnėmis galiomis.

„Loganas“ (angl. „Logan“) bus paskutinis H.Jackmano filmas, kuriame jis atliks Ernio vaidmenį. Ši australų kilmės aktoriaus kelionė truko 17 metų, o paskutinis filmas išsiskirs iš kitų „Wolverine“ serijos juostų, nes turės griežtesnį amžiaus cenzo reikalavimą. Pagrindinius vaidmenis filme atlieka Hugh Jackmanas, Patrickas Stewartas, Stephenas Merchantas, Richardas E. Grantas, Elizabeth Rodriguez, Dafne Keen ir kiti. Kinuose filmą galėsime išvysti kovo 3 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles