Pasirodė antrasis „Tūnąs tamsoje: paskutinis raktas“ anonsas

Internete pasirodė antrasis filmo „Tūnąs tamsoje: paskutinis raktas“ (angl. „Insidious: The Last Key”) anonsas. Nors šį kartą anonso trukmė yra vos viena minutė, bet net ir tiek užtenka suprasti, kad ketvirtojoje „Tūnąs tamsoje“ dalyje baisių vietų su jump-scare efektu bus apstu.

Gaila, jog ir vėl nėra pateikiama detalesnių užominų apie ką bus populiariojo siaubo filmo tęsinys, tad daugžodžiauti apie anonso turinį irgi neverta.

Su ketvirtąja „Tūnąs tamsoje“ dalimi grįžta ir siaubo žanro virtuozas Jamesas Wanas, kuris yra juostos prodiuseris. Galbūt prie šito J. Wano sugrįžimo prisidėjo ir tai, jog paskutinė, trečioji dalis, pasižymėjo primityviu scenarijumi ir gana nuspėjama siužetine linija, o Leigho Whannellio režisūrinis debiutas įspūdingas nebuvo. Prie filmo kūrimo prisidėjo ir „Blumhouse“ – kino kompanija, dalyvavusi „Purgeno“ (angl. „The Purge“) ir „Pradink“ (angl. „Get Out“) prodiusavimo darbuose.

Aktorių kolektyve vėl išvysime daktarės Elisos Rainer vaidmenį atliekančią Lin Shaye bei aktorius Angusą Sampsoną, Joshą Stewartą, Kirką Acevedo, Spencer Locke, Tessa Ferrer ir kitus.

Siaubo juostos „Tūnąs tamsoje“ tęsinys kino teatrus pasieks netrukus po Naujųjų metų – 2018 m. sausio 5-ąją.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles