„Pašėlę vyrukai“, „Mirties namai“ ir „Kodas L.O.B.I.A.I.“ sulauks tęsinių

„Pašėlę vyrukai“, „Mirties namai“ ir „Kodas L.O.B.I.A.I.“ sulauks tęsinių

Šį penktadienį „Sony“ studija šiek tiek pasidalijo ateities planais ir pažėrė informacijos apie planuojamus tris tęsinius.

Pirmasis tęsinys – nepaisant to, kad anonsuose Willas Smithas bei Martinas Lawrence’as kartojo, kad čia jau paskutinis kartas, vis tiek sulauksime ketvirtojo „Pašėlusių vyrukų“ (angl. „Bad Boys“) filmo. Kai buvo paskelbta trečioji dalis „Pašėlę vyrukai amžiams“ (angl. „Bad Boys for Life“), serijos gerbėjai nerimavo dėl ilgos septyniolikos metų pertraukos nuo paskutinio filmo ir visiškai kitokios režsierių komandos. Tačiau trečioji dalis debiutavo su aukščiausiais serijos įvertinimais bei pelningomis premjeromis, o „Sony“ studija, nelaukdama gerų rezultatų, iš karto pradėjo darbus prie ketvirtojo filmo. Kol kas prie projekto prisijungė tik scenaristas Chrisas Bremneris, tačiau akivaizdu, kad W. Smithas bei M. Lawrence’as taip pat sugrįš ir naujo „Pašėlusių vyrukų“ filmo nereikės laukti dar septyniolika metų.

Antrasis tęsinys – nedidelio biudžeto, bet sėkmingo 2016-ų metų siaubo filmo „Mirties namai“ (angl. „Don’t Breathe“). Nors pirmoji dalis pilnai užbaigė istoriją, „Sony“ studija turėjo planų dėl antrosios dalies, kuriuos tik dabar oficialiai patvirtino. Žinoma, kad į tęsinį sugrįš aktoriaus Stepheno Lango vaidinamas aklasis, o siužetas klostysis praėjus keleriems metams po pirmojo filmo. „Mirties namų“ režisierius Fede’as Alvarezas šįkart užsiims prodiusavimu, o jį pakeis jo ilgalaikis kolega Rodo Sayagues’as, kuriam „Mirties namai 2“ bus režisūrinis debiutas.

Trečiasis tęsinys – ar prisimenate „Kodas: L.O.B.I.A.I.“ (angl. „National Treasure“)? Šiuolaikiškos Indiana Džounso serijos, kuriai vadovauja Nicolas Cage’as, paskutinis filmas pasirodė tik 2007-ais metais. Trečiasis filmas buvo pažadėtas dar 2008-ais metais, po kurių sekė daugybė atidėliojimų ir nesutarimų. Tačiau „Disney“ oficialiai paskelbė, kad jau prasidėjo darbai prie trečiojo „Kodas L.O.B.I.A.I.“ filmo. Naujienos pasklido sužinojus, kad „Sony“ studijos ketvirtosios „Pašėlusių vyrukų“ dalies scenaristas C. Bremneris taip pat dirbs ir prie „Kodas L.O.B.I.A.I.“ tęsinio. Šiam projektui „Disney“ taip pat sugrąžino serijos prodiuserį Jerry Bruckheimer’į, tačiau pagrindinio aktoriaus N. Cage’o sugrįžimas dar nėra oficialiai patvirtintas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles