Paaiškėjo naujojo Džeko Sperou laivo pavadinimas

Paaiškėjo naujojo Džeko Sperou laivo pavadinimas

„Disney“ kino studija pagaliau išplatino šiemet į ekranus sugrįšiančios penktosios Karibų piratų nuotykių dalies „Karibų piratai. Salazaro kerštas“ (angl. „Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales“) aprašymą. Iš jo sužinome, kad naujojoje dalyje bus ne tik vaiduokliai (matyti šio filmo anonse), stebuklingas trišakis, bet atsiras ir naujas kapitono Džeko Sperou laivas. Tiesa, gal kiek mažesnis, nei toks garsus kapitonas yra nusipelnęs. Toliau pateikiame minėtąjį oficialų filmo aprašymą.

„Johnny Deppas į didžiuosius ekranus grįžta su savo pačiu ikoniškiausiu personažu – špagos ir pelerinos antiherojumi kapitonu Džeku Sperou – naujausioje Karibų piratų dalyje „Salazaro kerštas“. Šioje stulbinančių nuotykių dalyje vėl išvysime nelaimėlį kapitoną Džeką, jaučiantį, kaip nepalankūs vėjai kreipia jo laivą iš nustatyto kurso, tuomet, kai pavojingi jūreiviai vaiduokliai, vadovaujami šiurpiojo kapitono Salazaro (akt. Javier Bardem), ištrūkę iš Velnio jūros, yra pasiryžę užmušti bet kurį jūroje plaukiojantį piratą – įskaitant ir Džeką.

Vienintelė jo viltis išgyventi – legendinis Poseidono trišakis, tačiau tam, kad jį surastų, Džekui teks apsilankyti pas Kariną Smyt (akt. Kaya Scodelario) – genialią ir viliojančią astronomę, bei jauną kietakaktį Karališkojo laivyno jūreivį Henrį. Stovėdamas ant „Mirštančios žuvėdros“ – savo apgailėtino ir vargano laiviūkščio denio, kapitonas Džekas Sperou ne tik bandys vėl sugauti sėkmę už uodegos, bet ir išnešti sveiką kailį nuo pačių didžiausių ir pačių pavojingiausių priešų, su kokiais tik teko iki šiol susidurti.“

Nemirtingasis kapitonas Barbosa, kurį vaidina australas Geoffrey Rushas, taip pat dar kartą sugrįš į ekranus. „Karibų piratai. Salazaro kerštas“ yra vienas didžiausių masinio populiarumo filmų, kurie kino sales pasieks šiais metais. Filmo premjera numatoma gegužės 26 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles