Antroji „Skruzdėliuko“ dalis jau visai netrukus bus pradedama filmuoti

Antroji „Skruzdėliuko“ dalis jau visai netrukus bus pradedama filmuoti

Studija „Marvel“ nemažina apsukų ir per šiuos metus žada pristatyti net tris filmus savo kuriamoje visatoje. Pirmiausia gegužės 5-ąją į didžiuosius ekranus žengs antroji „Galaktikos sergėtojų“ (angl. „Guardians of the Galaxy Vol. 2“) dalis, vėliau – visų taip laukiamas „Žmogus voras: Grįžimas namo“ (angl. „Spider-Man: Homecoming“) liepos 7-ąją ir galiausiai lapkričio 3-ąją trečiasis „Thoras: Ragnarok“ (angl. „Thor: Ragnarok“). Jau po kelių dienų studija pradės filmuoti ir „Juodąją Panterą“ (angl. „Black Panther“), o šiandien pasklido informacija apie naujausią „Skruzdėliuko“ (angl. „Ant-Man“) filmą.

Skelbiama, kad antroji „Skruzdėliuko“ dalis, kuriame išvysime ir taip visų laukiamą Vapsvą (angl. „Wasp“), bus pradėta filmuoti šių metų birželį Atlantoje. Tiksli filmavimų pradžia dar nėra skelbiama, tačiau studija turės maždaug metus laiko filmavimams ir post-produkcijai – didžiuosiuose kino ekranuose juostos debiutas numatomas 2018-ų metų liepos 6-ąją.

Taip pat pranešama, kad filmavimams kūrybinė komanda ir vėl „užsidarys“ „Pinewood Atlanta Studios“ patalpose, kur „gimė“ tokie projektai, kaip pirmasis „Skruzdėliukas“, „Kapitonas Amerika: Pilietinis karas“ ar „Pakeleiviai“ su Chrisu Prattu bei Jennifer Lawrence.

Tikėtina, kad jau visai netrukus pradės sklisti pirmieji gandai apie antrojo „Skruzdėliuko“ istoriją bei kokie aktoriai papildys kolektyvą. Paulas Ruddas ir vėl suvaidins Scottą Langą/Skruzdėliuką, tuo tarpu Evangeline Lilly – įžymiąją Vapsvą. Juostą režisuos pirmosios vairininkas Peytonas Reedas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles