Paaiškėjo daugiau detalių apie trečiąją „Šerloko Holmso“ dalį

Paaiškėjo daugiau detalių apie trečiąją „Šerloko Holmso“ dalį

Kompanijos „Warner Bros“ ir „Time Warner“ pranešė, kad ilgai visų lauktas trečiasis „Šerloko Holmso“ (angl. „Sherlock Holmes“) filmas pasirodys jau 2020 m. gruodžio 25 d. Galima manyti, kad niekas nepasikeitė nuo paskutiniojo pranešimo apie šį filmą, nes jau žinome, kad į šią juostą kaip Holmsas ir Vatsonas sugrįš Robertas Daunis Jaunesnysis ir Judas Law, o filmo režisieriumi vėl taps Gajus Ričis.

Galbūt scenarijus ir daugiau jo detalių paaiškės iš „scenaristų kambario“, kuris buvo surinktas jau 2016 m. ir susideda iš Nicolės Perlman, Justino Maleno, Gario Whitto, Genevos Dworet-Robertson ir Kierano Fitzgeraldo. Šie rašytojai ir kūrėjai prisidėjo prie tokių filmų kūrimo kaip „Galaktikos sergėtojai“ (angl. „Guardians of the Galaxy“), „Gelbėtojai“ (angl. „Baywatch“), „Šelmis-1. Žvaigždžių karų istorija“ (angl. „Rogue One“) ir kitų. Tad ši kūrybinė komanda jau atrodo vienas didelis trečiosios dalies privalumas.

Kino kompanijų „The Village Roadshow“ ir „Warner Bros“ nuosavybė, Šerloko Holmso istorija, yra laikoma kaip finansiškai nepakankamai įvertinta juosta. Pirmoji šio filmo dalis pritraukė tiek žiūrovų, kad tapo penktą vietą užimančiu daugiausiai uždirbusiu filmu vos per vieną savaitgalį (62mln. dolerių).  Antrosios filmo dalies „Šerlokas Holmsas. Šešėlių žaidimas“ (angl. „Sherlock Holmes: A Game of Shadows“) premjera uždirbo 39 mln. dolerių. Antroji dalis, iš 125 mln. dolerių biudžeto filmo, pasauliniu mastu uždirbo net 545 mln. dolerių. Tai yra pagrindinis pavyzdys, kaip filmas su nedideliu biudžetu, tačiau puikia istorija, susikrauna pelną ir įrodo, kad istorija yra vertinga. 2008 m. vasarą, filmas „Geležinis žmogus“ (angl. „Iron man“) uždirbo 585 mln. dolerių, su 140 mln. dolerių biudžetu ir taip gimsta nauja istorija, kai kam tampanti kone gyvenimo būdu. Tačiau po pusantrų metų pasirodęs „Šerloko Holmso“ filmas su 90 mln. dolerių biudžetu uždirba 524 mln. dolerių ir niekam tai nepadaro įspūdžio.

Suprantama, kad trečiosios filmo dalies reitingai gali būti šiek tiek žemesni, kadangi bus praėję net 9-eri metai nuo antrosios filmo dalies išleidimo ir pastaruoju metu sklando nuomonės, kad vis mažiau ir mažiau suaugusių žmonių vaikšto į kino teatrus, o istorija apie Šerloka Holmsą taikoma vyresnio amžiaus auditorijai. Taip pat prie menkesnio pasisekimo gali prisidėti ir tai, kad filmo premjera – pirmąją Kalėdų dieną, o šiuo šventiniu laikotarpiu planuojama išleisti ir Jameso Camerono filmą „Avataras 2“ (angl. „Avatar 2“), todėl bent jau kol kas sunku prognozuoti didelį pasisekimą trečiajai „Šerloko Holmso“ daliai.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles