„Oušeno aštuntukas“ pristatė pirmąjį anonsą

Girdėtas pavadinimas jūsų neapgauna, tik jeigu po 2001 metais pasirodžiusio filmo „Oušeno vienuoliktukas“ (angl. „Ocean‘s Eleven“) sekančios dvi dalys pasipildydavo nauju Oušeno grupuotės nariu (Oušeno dvyliktukas ir tryliktukas), tai šį kartą gretos sumažėjusios, o jeigu dar tiksliau – tai visiškai nauja aštuonių asmenų komanda. Kas tie naujieji komandos nariai? Tai didžiausias pokytis lyginant su ankstesnėmis filmų dalimis – mat šį kartą Oušeno aštuntuką sudaro 8 moterys. Tiek pokyčių, o filmo siužetas, kaip ir veikėjų tikslas, išlieka toks pat – įvykdyti kuo įspūdingesnį apiplėšimą.

Apiplėšimas planuojamas Niujorke vykstančiame „Met Gala“ renginyje, o viskam vadovaus Debė Oušen (aktorė Sandra Bullock), kuri yra ankstesnėse dalyse apiplėšimams vadovavusio, Denio Oušeno (aktorius George Clooney) sesuo. Naujojo aštuoneto aktorių kolektyvas daug nenusileidžia ankstesnėms filmų dalims – mat likusios aštuntuko narės yra Cate Blanchett, Rihanna, Anne Hathaway, Sarah Paulson, Mindy Kaling, Awkwafina ir Helena Bonham Carter. Taip pat epizodiškai galėsime išvysti Kim Kardashian ir Matt‘ą Damon‘ą, kuris turėtų sujungti ankstesnes dalis su naujausiąja.

Režisieriaus kėdėje išvysime Gary Ross‘ą, kuris neigia kaltinimus originalumo stoka ir tai, jog naujasis filmas yra tik ankstesnių filmų perdirbinys su nedideliais pakitimais. Režisieriaus nuomone, tai visiškai atskiras kūrinys, turintis tam tikrų sąsajų su Oušeno trilogija. Kaip viskas susiklostys, žiūrovai galės pamatyti nuo 2018 metų birželio 8 dienos, o kol kas siūlome pažiūrėti pirmąjį filmo anonsą, esantį teksto apačioje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles