Oficialu: „Tikras detektyvas“ grįžta į televiziją

Oficialu: „Tikras detektyvas“ grįžta į televiziją

Ilgą laiką neaiškioje pozicijoje buvęs serialas „Tikras detektyvas“ sugrįš trečiajam sezonui. Tai oficialiai paskelbė serialą kurianti HBO televizija, suteikusi pirmąsias užuominas apie naujųjų serijų siužetą.

Gandai apie „Tikro detektyvo“ sugrįžimą sklandė jau kurį laiką: liepos mėnesį buvo pasirodžiusios žinios, kad serialas visgi sugrįš nepaisant daugelį nuvylusio antrojo sezono, o pagrindinį vaidmenį jame atliks Mahershala Ali. Gandai šią savaitę buvo patvirtinti oficialiai, Oskarą už vaidmenį filme „Mėnesiena“ (angl. „Moonlight“) laimėjęs aktorius išties pasirodys naujosiose serijose.

Trečiojo sezono veiksmas vyks Ozarko regione ir pasakos apie šiurpų nusikaltimą, kurį bandoma išaiškinti per tris skirtingus laikotarpius. M. Ali įkūnys policijos detektyvą.

Serialo sumanytojas ir pirmųjų dviejų sezonų scenaristas Nicas Pizzolatto parašė visas aštuonias naujas serijas. Po antrojo sezono, kuris nesulaukė tokio pasisekimo kaip pirmasis (kuriame vaidino Matthew McConaughey ir Woody Harrelsonas), HBO buvo sunerimę serialo likimu ir N. Pizzolatto sugebėjimais, todėl prie serialo komandos prisijungė legendinis scenaristas Davidas Milchas, sukūręs serialą „Dedvudas“ (angl. „Deadwood“). Pasak „Variety“, ketvirtąją naujojo sezono seriją N. Pizzolatto parašė kartu su D. Milchu.

Nors N. Pizzolatto ruošiasi režisuoti bent dalį naujųjų serijų, pagrindiniu sezono režisieriumi yra įvardijamas Jeremy‘is Saulnieras. Pastaraisiais metais jis pagarsėjo kaip tamsaus trilerio „Žaliasis kambarys“ (angl. „Green Room“) režisierius, todėl niūrus, režisieriaus Cary Fukunaga sukurtas „Tikro detektyvo“ tonas jam turėtų tikti.

Kol kas neaišku, kada pasirodys naujasis sezonas. Tikėtina, kad M. Ali yra ne vienintelis prie serialo prisijungsiantis garsus aktorius, todėl tikėtina, kad apie naująjį sezoną ilgainiui sulauksime daugiau informacijos.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles