Netrukus pasirodys „Aviuko Šono“ tęsinys

Netrukus pasirodys „Aviuko Šono“ tęsinys

Aviuko Šono nuotykiai netrukus vėl grįš į didžiuosius ekranus! Tai oficialiai patvirtino studijos „Aardman“ atstovas Peteris Lordas šį savaitgalį pasibaigusiame animacinių filmų festivalyje Anensy mieste Prancūzijoje.

Pirmasis Aviuko Šono filmas sulaukė didelės sėkmės – visame pasaulyje uždirbo daugiau kaip 100 mln. JAV dolerių bei buvo nominuotas Oskarui geriausio animacinio filmo kategorijoje. Taigi, nuspėti, kad galima tikėtis tęsinio, nebuvo sunku. „Publika atsiliepė taip palankiai, kad mes jau dabar ruošiame Aviuko Šono tęsinį, kuris bus ne mažiau pašėlęs“, patvirtino P. Lordas.

Tai nebus pirmas kartas, kai studija „Aardman“ kurs savo filmo tęsinį – vien „Voliso ir Chromito“ (angl. „Wallace & Gromit“) yra sukurti net keli filmai, tačiau nei P. Lordas, nei jo ištikimas bendražygis režisierius Nickas Parkas per daug nepiktnaudžiauja sėkme ir nėra linkę kurti tęsinių kiekvienam savo pasisekusiam projektui. Pavyzdžiui, 2000 m. sukurtas „Viščiukų maištas“ (angl. „Chicken Run“) lyginant su „Aviuku Šonu“ (angl. „Shaun the Sheep Movie“) sulaukė netgi dvigubai didesnės pasaulinės sėkmės, tačiau į kino sales viščiukai daugiau negrįžo.

Tiesa, kalbant apie Aviuką Šoną nereikėtų pamiršti, kad šis personažas jau buvo populiarus dar prieš pasirodant filmui. Žiūrovams šis nebylus aviukas yra puikiai pažįstamas ir iš televizijos serialo, kurio keturi sezonai (iš viso 80 serijų) buvo rodomi nuo 2007 m. Akivaizdu, kad Aviuko Šono kūrėjai nestokoja fantazijos.

Kada vėl bus galima kino salėse išvysti Aviuko Šono nuotykius, kol kas dar nėra žinoma.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles