Naujasis „Tarzanas“ studijai „Warner Bros.“ gali atnešti dar didesnius nuostolius

Naujasis „Tarzanas“ studijai „Warner Bros.“ gali atnešti dar didesnius nuostolius

2015 metai „Warner Bros.“ studijai taps vienais prasčiausių metų per visą jos istoriją. Kaip praneša „The Hollywood Repoter“, dabar studijai kilo problemos su dar vienu itin dideliu filmu.

Šįkart žurnalistų dėmesį patraukė kitais metais turinti pasirodyti juosta „Tarzanas“ (angl. „Tarzan“). Garsusis autoriaus Edgaro Rice‘o Burroughso herojus kine yra pasirodęs apie 200 kartų, o šį kartą jį įkūnys iš serialo „Tikras kraujas“ (angl. „True Blood“) pažįstamas aktorius Alexanderis Skarsgardas. Kartu su juo filme pasirodys viena ryškiausių šių dienų aktorių Margot Robbie, Christophas Waltzas, Samuelis L. Jacksonas ir dar ne vienas žinomas veidas.

Visgi garsūs vardai filmo veikiausiai neišgelbės. Jis jau yra nufilmuotas, tačiau tik neseniai prasidėjo juostos montavimas, o filmo režisierius Davidas Yatesas jau filmuoja kitą didelį „Warner Bros.“ filmą „Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti“ (angl. „Fantastic Beasts and Where to Find Them“), vykstantį Hario Poterio pasaulyje (D. Yatesas režisavo net keturis Hario Poterio filmus). Tai reiškia, jog režisierius negali vienodai paskirstyti dėmesio dviem didžiuliams filmams. Stevenas Spielbergas ir Clintas Eastwoodas yra pagarsėję kaip režisieriai, galintys vienu metu kurti du gigantiškus projektus, tačiau D. Yatesas jų turimu talentu tikrai nepasižymi.

Toks prastas tvarkaraštis jau spėjo atsiliepti ir pačiam „Tarzanui“. Išankstinėse peržiūrose žiūrovai filmą vertino neigiamai, tačiau likus tiek daug laiko iki premjeros (2016 m. liepos 1 d.) dar tikėtina, kad jo kokybė kardinaliai pasikeis. Visgi 180 milijonų kainuojanti juosta apie jau seniai kino ekranuose matytą ir jaunesnių žiūrovų nepažįstamą Tarzaną yra itin rizikingas projektas.

„Warner Bros.“ šiais metais nudegė ne vieną kartą. Vienas geriausiai vertinamų 2015-ųjų filmų „Pašėlęs Maksas: įtūžio kelias“ (angl. „Mad Max: Fury Road“) nepadengė visų studijos išlaidų. Tą patį galima pasakyti ir apie filmus „Jupiterė. Pabudimas“ (angl. „Jupiter Ascending“) ir „Šnipas iš UNCLE“ (angl. „The Man From U.N.C.L.E.“). Praėjusią savaitę pasirodžiusiam „Penui“ (angl. „Pan“) jau prognozuojami 150 milijonų siekiantys nuostoliai.

Visgi studijoje nuotaikos yra optimistinės. Kitais metais pilnu pajėgumu su filmais „Betmenas prieš Supermeną: teisingumo aušra“ (angl. „Batman v Superman: Dawn of Justice“) ir „Savižudžių būrys“ (angl. „Suicide Squad“) įsivažiuosianti „DC Comics“ visata neabejotinai atneš įspūdingą pelną. „Fantastiški gyvūnai ir kur juos rasti“ taip pat pritrauks Hario Poterio pasaulio išsiilgusius fanus, tačiau tai nepakeičia fakto, kad „Warner Bros.“ šiemet susidūrė su itin rimtomis problemomis.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles