„Kietas riešutėlis“ turės priešistorę

„Kietas riešutėlis“ turės priešistorę

Kino studija „20th Century Fox“ pasiryžusi pratęsti kultinio filmo „Kietas riešutėlis“ (angl. „Die Hard“) istoriją, kuri iš Bruce‘o Williso padarė pirmo ryškumo žvaigždę. Kaip praneša portalas „Deadline“, franšizės kūrėjai numatė kelis istorijos vystymo variantus, kurių tarpe yra ir visų penkių dalių priešistorė.

Projektą kuruoja žinomas prodiuseris Lorenzo di Bonaventura, o juostos pastatymas patikėtas „Kito pasaulio“ (angl. „Underworld“) režisieriui Lenui Wisemanui. Pasak būsimos juostos kūrėjų, filmo siužetas suksis aštuntame praeito amžiaus dešimtmetyje, kai pagrindinis franšizės herojus Džonas Makleinas dar tarnavo Niujorko policijos departamente.

Kaip šaltinis naujam filmui bus panaudota 2009 – 2010 metais leistas grafinis romanas „Kietas riešutėlis: pirmieji metai“ (angl. „Die Hard: Year One“), kuriame pristatomas dar žalias, bet ryžtingas jaunas policininkas. Komikse, kaip ir penkiuose filmuose, pagrindiniam herojui teko taip pat kovoti su teroristais ir net dalyvauti žinomame Niujorkietiškame „blekoute“, vykusiame 1977 metais.

Tokie planai iš karto leidžia suprasti, jog studija neturi jokio noro pratęsti dar 1988 metais pradėtos istorijos su Bruce Willisu ir 2018 metais, praėjus lygiai trisdešimčiai metų nuo pirmos juostos premjeros, išleisti finalinį, šeštą filmą, užbaigsiantį franšizę. Anksčiau buvo numanoma, kad į „Kietas riešutėlis 6“ sugrįš daug žinomų veidų, tarp kurių ir Samuelio L. Jacksono suvaidintas personažas trečioje franšizės dalyje.

Penktasis serijos filmas, pasirodęs 2013 metais, ne itin sėkmingai startavo JAV ir užsidirbo vos 60 milijonų dolerių. Visame pasaulyje juostai sekėsi geriau, todėl filmo galutinės pajamos buvo 301 milijonas dolerių.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles