Naujasis „Mumijos“ anonsas atskleidžia tamsiąją istorijos pusę

Nelabai ilgai laukus kino studija „Universal“ galiausiai paviešino jau antrąjį savo naujos monstrų visatos filmo „Mumija“ (angl. „The Mummy“) anonsą. Priešingai nei visiems dar gerai pamenamas filmas, šis nebus linksmas ar komiškas, o jame karaliaus veiksmas, fantastika ir siaubas.

Iš anonso galime nuspręsti, jog filme tikrai netrūks veiksmo. Prie to paties prisideda ir pagrindinis aktorių kolektyvas, kurio viršuje – Tomas Cruise‘as. Tačiau pats anonsas atskleidžia, jog tai bus kažkiek niūrus filmas, su nemažai siaubo elementų, ko ir būtų galima tikėtis iš to, ką žada studija. „Universal“ pažadėjo iš naujo prikelti siaubo ir monstrų visatą, kurioje buvo patys žinomiausi siaubūnai, o jų tarpe – Frankenšteino monstras, pelkių monstras ir kiti.

Pats anonsas yra labai mistiškas ir parodo visą dabartinės mumijos atsiradimo istoriją. Na, gal ne visą, bet realiai vos per kelias sekundes pasakoma, kodėl mumija yra tokia siaubinga ir kodėl ji elgiasi taip, kaip elgiasi. Ir bent kol kas iškeliami keli klausimai, o vienas jų – kodėl išgyvena būtent Tomo Cruise‘o veikėjas, ir kuo jis toks ypatingas. Na, jei studija bus protinga, tai to neatskleis iki pat pabaigos, bet kol kas – vaizdai ir istorija atrodo intriguojančiai.

Pagrindinius vaidmenis filme atlieka Tomas Cruise‘as, Sofia Boutella, Anabelle Wallis, Russellas Crowe, Jake‘as Johnsonas ir kiti.

Numatoma, kad „Mumija“ kino teatrus pasieks liepos 18 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles