Birželio 9-osios vakarą užgeso dar vienos JAV kino ikonos gyvybė. Šįkart mirė legendinis „Betmenas“, aktorius Adamas Westas. Kaip praneša „The Hollywood Reporter“, aktorius mirė bandydamas įveikti leukemiją. Jam buvo 88 metai.

Apie aktoriaus mirtį pranešė Westo šeimos atstovai. Pranešime teigiama, jog jis mirė Los Andžele, apsuptas šeimos – žmonos Marcelle, šešių vaikų, penkių anūkų ir dviejų proanūkių. „Mūsų tėtis visuomet save laikė Šviesiu Riteriu ir stengės visuomet įkvėpti savo gerbėjus, pagerinti jų gyvenimus. Jis visuomet išliks mūsų didvyriu“, – pranešime teigė aktoriaus šeimos nariai.

Adamas Westas išgarsėjo 1966 metais, kai jis pirmą kartą suvaidino Betmeną televizijos seriale. Vaidyba ilgai netruko, mat kanalas po poros metų nutraukė serialą. Nuo to laiko aktoriui buvo pakankamai sunku rasti pastovų ir geras pajamas. Vis dirbdamas vieną ar kitą darbelį aktorius galiausiai sulaukė pasiūlymo ir karjeros atgaivinimo iš Setho McFarlane‘o. Jam buvo pasiūlyta įgarsinti merą Kvahogą „Šeimo biče“ (angl. „Family Guy“).

Aktorius turi savo žvaigždė Holivudo šlovės alėjoje, o jo vardas filmų, serialų ir kituose darbuose buvo paminėtas 193 kartus (šaltinis IMDB.com). Didžiausi A. Westo vaidmenys kine buvo „Jaunieji žmonės iš Filadelfijos“ (angl. „Young Philadelphians“), „Robinzonas Kruzas Marse“ (angl. „Robinson Crusoe on Mars“), „Mažoji raudonkepuraitė“ (angl. „Redux Riding Hood“). Už pastarąjį aktorius gavo Oskaro nominaciją trumpametražiame filme.

 

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles