„Marvel“ kuriamas „Begalybės karas“ gali kainuoti milijardą dolerių

„Marvel“ kuriamas „Begalybės karas“ gali kainuoti milijardą dolerių

Pagal populiarius komiksus kuriamų filmų gerbėjai jau ne vienerius metus gyvena vien ateitimi. Dabar tai pasiekė naują lygį – teigiama, kad paaiškėjo tik už trijų metų pasirodysiančio „Marvel“ kuriamo dviejų dalių filmo „Keršytojai: Begalybės karas“ (angl. „Avengers: Infinity War“) biudžetas.

Pasak tinklapio „Bleeding Cool“, jis gali siekti net vieną milijardą dolerių. Anot jų turimų žinių, 400 milijonų bus skiriami vien su filmu dirbantiems žmonėms: aktoriams, režisieriams, scenarijaus autoriams ir kitiems. Vien Robertas Downey jaunesnysis turėtų gauti apie 200 milijonų.

Verta pažymėti, kad tokie spėjimai neturi jokio realaus pagrindo. „Bleeding Cool“ teigia, kad šią žinią jie sužinojo iš Niujorko „Comic-Con“ parodoje pasirodžiusių šaltinių, dirbančių su „Marvel“ filmais. Tačiau milijardas dolerių yra protu nesuvokiama suma, kad ir kokio dydžio bus abi „Begalybės karo“ dalys.

Šiais metais pasirodęs filmas „Keršytojai: Altrono amžius“ (angl. „Avengers: Age of Ultron“) kainavo 280 milijonų ir buvo be konkurencijos brangiausias „Marvel“ filmas iki šiol. Abi „Begalybės karo“ dalys bus filmuojamos kitais metais be pertraukų, kas turėtų sumažinti produkcijos biudžetą, tačiau net 700 ar 800 milijonų tokiam projektui skamba kaip milžiniška suma. Juolab kad „Marvel“ dar net neturi nei vienos dalies scenarijaus, kas tokias naujienas paverčia paprastais spėliojimas.

„Keršytojai: Begalybės karas. I dalis“ pasirodys 2018 metų gegužės 4 dieną. „Keršytojai: Begalybės karas. II dalis“ pasirodys 2019 metų gegužės 3 dieną. Abu filmus režisuos Anthony ir Joe Russo, scenarijus jiems rašo Christopheris Markusas ir Stephenas McFeely.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles