Leonardo DiCaprio ir Steven‘as Spielberg‘as: vėl suvienys jėgas?

Leonardo DiCaprio ir Steven‘as Spielberg‘as: vėl suvienys jėgas?

Holivude sklando kalbos, kad kino aikštelėje vėl gali susikirsti Leonardo DiCaprio ir Steven‘o Spielberg‘o keliai. Šis tandemas visiems įsiminė prieš šešiolika metų, kuomet S. Spielberg‘as režisavo filmą „Pagauk, jei gali“ (angl. „Catch Me If You Can“), kuriame pagrindinį vaidmenį atliko L. DiCaprio. Gali būti, kad abu vėl susibėgs kino gaudynėms.

Vyksta pirmosios diskusijos prisijungti prie epinės dokumentinės juostos, pasakosiančios Ulysses‘o S. Granto istoriją. Ketinama remtis Ron‘o Chernow‘o parašyta biografija, kurios adaptacija ekranams užsiims David‘as James‘as Kelly, nesenai prisidėjęs prie Robino Hudo filmo kūrimo.

Panašu, kad Spielberg‘o susidomėjimas pilietinio karo tema neblėsta. 2012-aisiais sukūręs „Linkolną“ (angl. „Lincoln“), norėtų imtis ir antro karto šios temos nagrinėjimui kino ekrane. Pirmajam susižėrus virš 240 nominacijų  ir 110 įvairiausių laimėjimų, turbūt nebekyla jokių abejonių gebėjimais šią temą nagrinėti ir perkelti į ekranus įtikinamai.

Istorija apie Grantą irgi nėra per daug nutolusi nuo Lincolno. Tai plačiai pripažintas aukščiausiasis kariuomenės taktikas, vadovavęs jungtinei Sąjungos kariuomenei, pasiekusiai pergalę prieš Konfederaciją JAV pilietinio karo metu, kuomet šalies prezidentu buvo būtent Abraham‘as Lincoln‘as. Tačiau tai ne vienintelės svarbios šio nusipelniusio asmens pareigos – jis aštuonerius metus (1869-1877) ir pats ėjo JAV prezidento pareigas. Stabilizavęs šalies ekonomiką ir panaikinęs paskutinius vergijos likučius, visgi kartais lieka nesuprastas ir vaizduojamas kaip nevykėlis ir neišmanėlis verslininkas. Nenuostabu, kad Spielberg‘ui norisi panagrinėti iš arčiau šią kontroversišką asmenybę.

Kada prasidėtų šio filmo gamybos procesas, dar nėra žinoma, nes ir patys Spielberg‘as ir Dicaprio šiuo metu užsivertę darbais: režisierius ketina pradėti prodiusuoti penktąją „Indianos Džounso“ (angl. „Indiana Jones“) dalį, taip pat atkurti garsiąją juostą „Vestsaido istorija“ (angl. „West Side Story“). Leonardo DiCaprio tuo metu ruošiasi pradėti filmuotis naujoje Quentin‘o Tarantin‘o juostoje „Kartą Holivude“ (angl. „Once Upon a Time in Hollywood“). Tačiau kad ir kaip jie abu būtų užsiėmę, tikėkimės, ras laiko suvienyti jėgas naujai intriguojančiai juostai.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles