„Kingsman. slaptoji tarnyba“ režisierius imasi naujojo projekto

„Kingsman. slaptoji tarnyba“ režisierius imasi naujojo projekto

Britų režierius Matthew Vaughnas (filmų „Kingsman. slaptoji tarnyba“ / angl. „Kingsman: The Secret Service“, 2014 m.; „X menai: pirma klasė“ / angl. „X Men: First Class“, 2011 m. kūrėjas) pasirašė kontraktą su kino studija „Metro – Goldwyn – Mayer“ dėl britų rašytojo Terry‘io Hayes‘o tarptautinio bestselerio apie šnipus „Aš esu piligrimas“ (angl. „I Am Pilgrim“) ekranizacijos. M. Waughnas ne tik režisuos, bet taps ir vienu iš filmo prodiuserių, o buvęs žurnalistas, ne vieną apdovanojimą pelnęs scenaristas T. Hayesas (filmų „Sumokėti viską“ / angl. „Payback“, 1999 m., „Pašėlęs Maksas 2: keliaujantis karys“ / angl. „Mad Max 2: The Road Warrior“, 1981 m.; ir „Mirtina tyla“ / angl. „Dead Calm“, 1989 m. scenarijaus autorius) savo romaną adaptuos didžiajam ekranui. Filmavimą numatoma pradėti jau 2016 m. pradžioje.

„Piligrimas“ – tai kodinis terminas pavadinti žmogui, kuris neegzistuoja. Turtingos amerikiečių šeimos įsūnis tampa JAV superslaptosios žvalgybos vadu. Anonimiškai išėjęs į pensiją, jis vėl kviečiamas pasidalyti savo patirtimi ir prisidėti prie neįprasto tyrimo, tačiau netikėtai jis įsisuka į kvapą gniaužiančias lenktynes su laiku, tam kad apsaugotų Ameriką nuo amžinosios užmaršties.

Prieš užkariaudamas skaitytojų širdis, trileris „Aš esu Piligrimas“ buvo tiesiog vienas iš vasaros skaitinių, pasirodžiusių knygynų virtinose 2014 m. – tačiau labai greitai jis įsitvirtino „New York Times“ perkamiausių knygų sąrašo viršuje, o vos po keturių savaičių bestseleriu tapo ir pagal „Los Angeles Times“. Išverstas į 30 kalbų, romanas taip pat tapo bestseleriu Didžiojoje Britanijoje (kur parduota daugiau kaip 750 000 kopijų), taip pat Olandijoje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Japonijoje ir Skandinavijos šalyse.

„Tiesiog negalėtume būti dar laimingesni – kadangi romaną „Aš esu Piligrimas“ sutiko ekranizuoti toks įgudęs kino kūrėjas kaip Matthew Vaughnas. Jo supratingumas kartu su Terry‘io Hayes‘o neįtikėtina istorija taps tiesiog svajonių komanda, kurios padedami pristatysime šį personažą pasaulinei auditorijai“, pakomentavo kino studijos atstovas.

Be šio intriguojančio projekto M. Vaughnas kitais metais režisuos „Kingsman: karališkoji tarnyba“ tęsinį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles