Natas Wolffas jungiasi prie populiariųjų „Mirties užrašų“ ekranizacijos

Natas Wolffas jungiasi prie populiariųjų „Mirties užrašų“ ekranizacijos

Savo aktorinius sugebėjimus išbandęs paaugliams skirtuose filmuose, aktorius Natas Wolffas imasi rimtesnių vaidmenų. Pasak „Variety“, N. Wolffas vaidins pagal populiarų japonų manga komiksą sukurtame filme „Mirties užrašai“ (angl. „Death Note“).

Filme, kaip ir manga versijoje, bus pasakojama apie paauglį, atrandantį ypatingas galias turinčią užrašų knygutę – žmogus, kurio vardas yra į ją įrašomas, iškart miršta. Knyga sukelia policijos ir daugelio kitų žmonių susidomėjimą, kas istoriją paverčia tikru trileriu.

„Mirties užrašus“ turėtų režisuoti Adamas Wingardas, kurį filmą finansuojanti „Warner Bros.“ studija prisijungti prie šio projekto kalbina jau kurį laiką. Režisierius kol kas yra sukūręs keletą nedidelio biudžeto filmų, tarp kurių buvo ir praėjusių metų „Svečias“ (angl. „The Guest“), todėl jo įsitraukimas į ganėtinai brangų projektą yra šiek tiek keistas. Anksčiau juostą turėjo režisuoti Shane‘as Blackas, iki šiol režisavęs vos du filmus – „Geležinį žmogų 3“ (angl. „Iron Man 3“) ir „Bučiuok bučiuok, šauk šauk“ (angl. „Kiss Kiss, Bang Bang“), – tačiau jis yra laikomas vienu talentingiausių kūrėjų Holivude.

Tuo tarpu N. Wolffas išgarsėjo vaidindamas dviejose autoriaus Johno Greeno romanų ekranizacijose – praėjusių metų „Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos“ (angl. „The Fault in Our Stars“) bei šios vasaros „Popieriniai miestai“ (angl. „Paper Towns“). Jis taip pat buvo vienas pagrindinių kandidatų imtis Žmogaus-voro vaidmens „Marvel“ studijos kuriamuose filmuose.

Šiuo metu N. Wolffą galima pamatyti Lietuvos kino teatruose rodomame filme „Naujokas“ (angl. „The Intern“).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles