Karingoji princesė Ksena sugrįžta į televiziją

Praėjus dvidešimčiai metų nuo serialo „Ksena: karingoji princesė“ (angl. „Xena: Warrior Princess“), tapusio šalutiniu serialo „Heraklis: legendinės kelionės“ (angl. „Hercules: The Legendary Journeys“) projektu, premjeros, studijos „NBC“ ir „NBCUniversal“ prodiuseriai planuoja į televizijos ekranus paleisti naują serialo versiją.

Naujosios Zelandijos serialas „Ksena: karingoji princesė“ televizijoje gyvavo šešis sezonus pradedant nuo 1995 metų. Vienas iš serialo režisierių buvo ir žinomas kino kūrėjas Samas Raimis („Žmogaus-voro“ trilogija), kuris taip pat pridės ranką ir prie būsimo serialo. Pati Ksena pirmą kartą pasirodė žymiajame seriale „Heraklis: legendinės kelionės“, kur pagrindinį vaidmenį atliko Kevinas Sorbo. Ši veikėja turėjo žūti per trečiąjį pasirodymą, bet dėl itin didelio populiarumo, prodiuseriai nusprendė paskirti jai atskirą serialą.

„Ksenos“ siužetinė linija persipina su graikų-romėnų mitais ir legendomis, kitų tautų padavimais bei, žinoma, pačių kūrėjų fantazija. Praeityje Ksena buvo negailestinga karė ir žudikė. Jos vadovaujami žmonės graibstė ir degino kaimus, žudė žmones, o ji pati nežinojo, kas yra gailestingumas ir užuojauta. Tačiau scenaristų valia ją galiausiai pavertė teigiamu personažu, kuris pasirinko gėrio kelią padedant tiems, kuriem labiausiai reikėjo pagalbos.

Iš Lucy Lawless žvaigždę padariusio serialo perdirbinys bus pristatytas moderniai ir pritaikytas jaunajai žiūrovų kartai. Pasak prodiuserių, jie ieškos aktorės su L. Lawless charizma ir Katnės Averdyn iš „Bado žaidynių“ (angl. „The Hunger Games“) protu .

Prodiuseriai taip pat tikisi, kad Ksenos atlikėja aktorė Lucy Lawless suvaidins seriale ir atliks prodiuserio bei patarėjo funkcijas.

Naujoji „Ksena“ į televizijos eteryje pasirodys 2016 metais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles