Joshas Brolinas aktyviai ruošiasi Keiblo vaidmeniui „Deadpool 2“

Joshas Brolinas aktyviai ruošiasi Keiblo vaidmeniui „Deadpool 2“

Visiems komiksų gerbėjams jau yra žinoma, kad aktorius Joshas Brolinas sutiko vaidinti antagonistą Keiblą filme „Deadpool 2“. Panašu, jog aktorių išvysime ne tik „Deadpool“ tęsinyje, bet ir kitose „Iksmenų“ franšizės juostose, kadangi Joshas Brolinas su kino kompanija „20th Century Fox“ pasirašė keturių filmų, kuriuose jam teks suvaidinti, sutartį.

Internete jau galima rasti įvairių iliustracijų, kuriose Joshas Brolinas pavaizduotas būtent kaip Keiblas, ir abejonių dėl pasirinkto akoriaus šiam personažui tampa vis mažiau. Pats aktorius galutinai jas išsklaidyti bando pasidalinęs vaizdo įrašu savo „Instagram“ profilyje. Trumpame klipe matome, kaip „pumpuodamas raumenis“  Joshas Brolinas ruošiasi naujajam vaidmeniui, ir tai tik keletas momentų iš ilgos pasiruošimo rutinos „Deadpool“ tęsiniui. Vaizdo klipo antraštėje aktorius pabrėžė, jog šiuo metu laikosi itin griežtos dietos ir sportinio rėžimo. Na ir, žinoma, nepraleido progos pasišaipyti iš savo kolegos Ryano Reynoldso.

„Deadpool 2“, kuris pasirodys 2018 metų birželio 1, režisuos „John Wick“ kūrėjas Davidas Leitchas. Pagrindinė pirmojo filmo, visame pasaulyje uždirbusio daugiau nei 780 mln. dolerių, kūrybinė grupė – aktorius R. Reynoldsas ir scenaristai Rhettas Reese‘as bei Paulas Wernickas – sugrįš ir į antrąją dalį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles