Jonah Hillas nepasirodys naujame „Betmeno“ filme

Jonah Hillas nepasirodys naujame „Betmeno“ filme

Aktorius Jonah Hillas nebenuvys Gotamą. Praėjusį mėnesį buvo pranešama, kad aktorius derasi dėl vaidmens naujausiame „Betmeno“ (angl. „The Batman“) filme, tačiau naujausi pranešimai skelbia, kad J. Hillas ir kino režisierius Mattas Reeves‘as bei kino kompanija „Warner Bros.“ nebendradarbiaus.

Šaltinių teigimu, su aktoriumi buvo deramasi dėl vieno iš dviejų istorijos antagonistų – Mįsliaus ir Pingvino įkūnijimo, tačiau „Warner Bros.“ nesutiko su susitarimo sąlygomis, todėl J. Hillo šiame filme neišvysime. Galbūt tai ir nėra pačios džiugiausios žinios jo fanams, tačiau naujausiame „Betmeno“ filme pamatysime kitų kino žvaigždžių – Robertas Pattisonas įkūnys patį Betmeną, Zoe Kravitz – Moterį Katę, o Joffrey Wrightas vaidins Betmeno sąjungininką Džeimsą Gordoną.

Naujausias „Betmeno“ filmas kino teatrus turėtų pasiekti 2021 m. birželio 25 d. Atsižvelgiant į „DC“ įprotį perkelti išleidimo datas (kaip buvo su filmais „Betmenas prieš Supermeną: teisingumo aušra“ (angl. „Batman v Superman: Dawn of Justice) ir „Nuostabioji moteris 2“ (angl. „Wonder Woman 1984“), kurie buvo stipriai pavėluoti), nėra jokios garantijos, kad ir ši išleidimo data ateityje nesikeis. Tačiau kai dabar tiek režisierius, tiek pagrindinės filmo žvaigždė yra oficialiai pasirašę sutartis, belieka tikėtis, kad išleidimo data nepakis.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles