Išankstinėse peržiūrose „Galaktikos sergėtojai 2“ gavo tobulą įvertinimą

Išankstinėse peržiūrose „Galaktikos sergėtojai 2“ gavo tobulą įvertinimą

Kaip praneša „The Hollywood Reporter“, pavasarį pasirodysianti naujausia „Marvel“ juosta „Galaktikos sergėtojai 2“ (angl. „Guardians of the Galaxy Vol. 2“) jau buvo pradėta rodyti išankstinėse (testinėse) peržiūrose ir „Marvel“ jau gali didžiuotis jų rezultatais – iš 100 galimų balų filmas surinko 100.

Toks rezultatas, anot „The Hollywood Reporter“, yra ypač retas ir turbūt neturintis precedento. Iki šiol aukščiausius išankstinius rezultatus surinkę „Marvel“ filmai buvo „Geležinis žmogus 3“ (angl. „Iron Man 3“) ir „Keršytojai“ (angl. „The Avengers“), abu surinkę daugiau nei 90 balų.

Šios išankstinės peržiūros yra įprasta procedūra, susijusi su didžiausiais Holivudo filmais – studijos jų dėka likus kuriam laikui iki premjeros gali pataisyti detales, kurios žiūrovams nepatinka, ir išryškinti tas, kurios gauna teigiamus atsiliepimus. Natūralu, kad tokios peržiūros yra saugomos ir neverta tikėtis, kad po jų bus atskleistas filmo siužetas, kadangi „Marvel“ savo filmus slepia ypač akylai.

Vienas svarbus akcentas, kurį mini „The Hollywood Reporter“, yra išankstinių peržiūrų, kurias organizuoja „Marvel“, specifiškumas. Nors kiti didžiausi Holivudo filmai yra testuojami pasitelkus kuo įvairesnio amžiaus, išsilavinimo ir geografinės padėties auditoriją tam, kad studijos gautų informaciją, kaip į filmą reaguos įvairūs žmonės, „Marvel“ šiuo atveju yra išrankesni. Studija, siekdama sumažinti siužeto detalių nutekėjimą, į šias peržiūras dažniausiai kviečia kompanijai pažįstamus asmenis, kas gali šiek tiek iškreipti vertinimą. Visgi tokią strategiją studija naudojo nuolatos ir tobulo įvertinimo anksčiau nesulaukė, todėl stebėtis yra kuo.

Įsitikinti, ar toks įvertinimas yra teisingas, bus galima įsitikinti jau gegužės 5 d. Į tęsinį sugrįš aktoriai Chrisas Prattas, Zoe Saldana ir Dave‘as Bautista, o prie jų prisijungs žymusis Kurtas Russellas. Filmo režisierius – Jamesas Gunnas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles