„Betmeno“ filmas rado savo režisierių

„Betmeno“ filmas rado savo režisierių

Benui Affleckui nusprendus nerežisuoti ilgai planuoto ir laukto naujojo „Betmeno“ (angl. „The Batman“) filmo studija „Warner Bros.“ įnirtingai ieškojo jį galinčio pakeisti žmogaus ir „The Hollywood Reporter“ praneša, jog pamaina jau buvo atrasta. Panašu, kad filmą režisuos Mattas Reevesas.

M. Reevesas žiūrovams yra geriausiai pažįstamas kaip naujosios „Beždžionių planetos“ trilogijos antrosios ir trečiosios dalių kūrėjas. Ne pirmą kartą iš naujo kurtą franšizę su „Beždžionių planetos sukilimu“ (angl. „Rise of the Planet of the Apes“) pradėjo Rupertas Wyattas, o filme „Beždžionių planetos aušra“ (angl. „Dawn of the Planet of the Apes“) jį pakeitė būtent M. Reevesas. Pastarasis filmas užtvirtino naujuosius „Beždžionių planetos“ filmus kaip tikrus žiūrovų ir kritikų numylėtinius – juosta visame pasaulyje uždirbo daugiau nei 700 mln. dolerių. Trečioji dalis, „Beždžionių planetos karas“ (angl. „War for the Planet of the Apes“), pasirodys šią vasarą.

Režisierius yra J.J. Abramso vaikystės draugas, padėjęs jam sukurti didžiausius pastarojo meto projektus, todėl patirties su brangiausiais filmais jis išties turi.

Nors B. Affleckas nusprendė nerežisuoti paties filmo, jis vis dar yra įvardijamas kaip juostos prodiuseris ir joje neabejotinai atliks pagrindinį vaidmenį. Kartu su Geoffu Johnsu jis parašė ir filmo scenarijų.

Verta pažymėti, kad oficialiai sutartis tarp M. Reeveso ir „Warner Bros.“ dar nebuvo pasirašyta, tačiau jis nuo praėjusios savaitės, kuomet B. Affleckas oficialiai atsisakė režisieriaus darbo, buvo įvardijamas kaip pagrindinis kandidatas jį pakeisti, o penktadienį vyko šį susitarimą užtvirtinęs susitikimas.

Manoma, kad „Betmeno“ filmas bus pradėtas filmuoti iki šių metų pabaigos. Iki tol B. Affleckas Betmeno vaidmenyje pasirodys filme „Teisingumo lyga“ (angl. „Justice League“), kurio premjera – šių metų lapkritį. M. Reeveso režisuotas „Beždžionių planetos karas“ kino teatrus pasieks liepos 14 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles