Filmas „Chuck“ – tikra istorija, pagal kurią sukurtas Rokis Balboa

Kino kompanija „IFC Films“ išleido filmą  „Čakas“ (angl. „Chuck“) pristatantį anonsą. Dauguma žmonių turbūt nėra girdėję boksininko vardu Chuckas Wepneris, tačiau būtent pastarojo kovotojo iš Naujojo Džersio istorija įkvėpė Sylvesterį Stallonę sukurti Rokio Balboa personažą.

Chuckas Wepneris buvo alkoholinių gėrimų pardavėjas iš Naujojo Džersio, kuris atsilaikė 15 raundų prieš vieną geriausių visų laikų boksininkų Muhammadą Ali. Per dešimt metų trukusią boksininko karjerą C. Wepneris patyrė aštuonis nosies lūžius ir jo veidą „papuošė“ 313 siūlių. Vis tik su sunkiausiomis kovomis boksininkui teko susidurti už ringo ribų. Narkotikai, alkoholis, merginos ir linksmybės smarkiai prisidėjo prie kovotojo pakilimų ir nuopuolių.

Chucką Wepnerį suvaidins Lievas Schreibneris, o aktorių kolektyve išvysime Naomi Watts, Elisabeth Moss, Roną Perlmaną, Jimą Gaffiganą, Michaelą Rapaportą ir Morganą Spectorą, kuris vaidins jaunąjį Sylvesterį Stallone. Garsioji kova tarp C. Wepnerio ir M. Ali įvyko 1975-ųjų metų kovo 24 dieną. Gyvai stebėjęs kovą ir jos įkvėptas S. Stallone vėliau parašė scenarijų filmui Rokis (angl. „Rocky“). Filmas kino teatruose pasirodys gegužės 5 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles